Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Eddie je napisao(la):
Pitanje za moderatore sta ste uradili sa forumom i koliko je vreme logovanja kad ne mogu da stignem da napisem poruku treba sto puta da se logujem, Ima li nacin da se to produzi?


Mozes li malo da pojasnis pitanje.

Ides li preko proxija? Moguce da djelis IP sa nekim ko je vec na forumu?
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Pita isto što sam i ja pitao u temi novi forum instaliran par postova prije ovog , npr . logiram se odem vidit neku temu čitam malo pođem add reply kad ono opet se moram logirat , pa se logiram i pišem poruku neko vrijeme 10 minuta recimo i da je pošaljem , opet se moram logirat prvo , dakle forum me automatski baci u out svaki put kad ne kliknem na neku funkciju preko 10 minuta mislim , možda i manje ,događalo mi se to i na nekim drugim forumima ali nakon mnogo više vremena. I tamo je bila mogućnost izbora trajanja sesiona kad se ulogujem tj . nakon koliko vremena će me sam forum izlogirat ako ne kliknem nigdje ili recimo odem na neki drugi sajt ili forum a zaboravim da se izlogiram sam .
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
E ljudi iamam jedno pitanje...možda vam se čini glupo ali ne mogu naći "smajlie" da me ubiješ....išao na fast reply ili na obično add reply nigdje ih ne mogu naći da ih ubacim u poruku???

I još nešto...kao odem u Graveyard nema niti jedne teme unutra....pomagajte:(

Stavio bih onog napižđenog smajlija al ga ne mogu nać... Evo zato homer simpson (_8^(I)
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Kliknem na add reply (kao sad npr.) i sa desne strane piše Logovan kao Svizac_:) i to bi pretpostavljam trebalo biti ispod toga tj desno od prozora u kojem pišem poruku ali nema ništa...prazan stupac brate!
What a fuck???

....d(-_-)b....
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Svizac_:) je napisao(la):
I još nešto...kao odem u Graveyard nema niti jedne teme unutra....pomagajte:(

Uđi u graveyard i u Opcije prikaza(ispod prikaza tema su) i tamo klikni na "Od" odaberi od kada želiš da ti prikazuje teme iz graveyarda i onda klik na "Show threads".
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Genjo ... jel' se može izvest da se po defaultu prikazuju teme od početka, a ne samo za tekući dan ?

Primjetio sam da novim korisnicima stvara probleme ... valjda dok se ne naviknu na forum.
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Dosta često je forum nedostupan, u exploreru uopće ne otvara stranicu... kao da je neki problem sa DNSom!? to mi se dešava bar jednom u dva dana, traje par sati i onda ponovno sve bude ok.

Druga stvar je da sam do neki dan imao oko 290 postova, sada imam oko 90... zašto to?
Da li je forum postavljen da automatski nakon nekog vremena briše stare teme?
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
gens je napisao(la):
Dosta često je forum nedostupan, u exploreru uopće ne otvara stranicu... kao da je neki problem sa DNSom!? to mi se dešava bar jednom u dva dana, traje par sati i onda ponovno sve bude ok.

Druga stvar je da sam do neki dan imao oko 290 postova, sada imam oko 90... zašto to?
Da li je forum postavljen da automatski nakon nekog vremena briše stare teme?

Da i meni je nekada nedostupan forum ali sam navikao na to...

I mene je skratilo za nekih 200-250 postova :D Ako je skracen samo broj koji je ispod svatara onda nista strasno ali nisu valjda pobrisane stari postovi? Bilo je dosta stvari o kojima sam pisao...
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Meni forum ovih dana radi perfektno. Pre je isto nešto zezao, sad ok radi.

A postovi... verovatno je neki mali forumčić ukinut. Zaista ne znam ali pretpostavljam da je tako : )
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ja sam nesto pre neki dan cackao,sinhronizovao,***** li ga...verovatno je zato promenjen broj postova,nista nije brisano.Inace i mene nekad zajebava,ne mogu da se ulogujem.Ustvari napise ono Thank you for logging... ali kad otvori forum nisam ulogovan.Ne znam sta je u pitanju.