Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.06.2007
5
0
0
51
ok, upomoc
ne radi mi fast replay
klikam ja n ate ikonice da proradi, al njega nema pa nema
odbija saradnju
razbolit cu se od sekiracije
:sick:
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
pozdrav decki.
bio sam na godišnjem par dana, pa vidim u međuvremenu sam postao uvozni_Šlomo, pa ako ima koji dobar mod ili adm da mi vrati nick u prijašnje stanje.
broj postova mi paše, ciljam na titulu najaktivnijeg člana sa najmanje postova :)))

hvala unaprijed
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
imported_Schlomo je napisao(la):
pozdrav decki.
bio sam na godišnjem par dana, pa vidim u međuvremenu sam postao uvozni_Šlomo, pa ako ima koji dobar mod ili adm da mi vrati nick u prijašnje stanje.
broj postova mi paše, ciljam na titulu najaktivnijeg člana sa najmanje postova :)))

hvala unaprijed


Pa Schlomo postoji:

http://forums.vutra.org/members/schlomo.html
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Ja sam prezadovoljan sa svime i nemam nikakvih primjedbi. Sve 5!

Samo jedno zapažanje, ne znam kako drugima...ali meni ne radi ovaj "online growshop alien" link sa početne stranice foruma. Čisto tek toliko...

Peace! :respect:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nekad se forum neće otvorit ne koliko sati ovisi kako kad, ostalo je uglavnom sve dobro jedino ima jedna stvar štu u temama u uzgoju recimo koje su gore zalipljene linkovi u njima ne vode na mjesta na koja bi trebali pa bi to rebali ispravit jer su te teme stvarno dobre.
Isto negdhe se zna nać da su umjesto palatala neki čudni znakovi pa je dosta teško čitati pa bi i to bilo dobro popravit.
Inače meni je forum skroz dobar a i popravlja se svakodnevno
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
sto se tiče podforuma uzgoja taj če biti u celini napravljen na novo, jer je dosta pobrkano i nepregledno.Ali iskreno rečeno u roku dva meseca-ćako bude prije još toliko bolje
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Otkrio sam gdje mi je nestalo 200tinjak postova ;)

Sad postoje dva accounta jedan je gens, a drugi imported gens...
 
30.06.2007
21
1
0
40
Postovani moderatori,

Imam problem sa delom foruma "unutrasnje uzgajanje" - "pitajte sve sto vas interesuje" gde nikako ne mogu da dobijem opcije klikom na nacin prikaza i ostale opcije u nizu.... da li je problem sa forumom ili ja to ne umem :)
Hvala ...
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Znam za sapunicu, iako me nije bilo ovdje u to vrijeme... kad sam se vratio bila su dva accounta ali su funkcionirali kao jedan. Sad je svaki za sebe... to sam slučajno primijetio kad sam vidio jedan svoj stari post na kojem je i stari avatar...
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
@ Kobaja... thnx na brzoj intervenciji :)

@ Faker... ja koristim Imageshack, vro je jednostavno i odma imaš pripremljen thumbnail kod za forume, tako da nakon uploada slike samo prekopiraš kod u tekst poruke i to je to...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
svo koji su do sada imali problema sa dostupom foruma sutra bi trebalo sve biti ok

nesto smo sredjivali na serveru pa eto nadamo se da kad novi ipovi pristignu da ce sve biti pod kontrolom...vi koji imate problema sa logovanjem itd nadam se da sve biti rijeseno...

dajte 24-48 sati da se ipovi slegnu
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
do sada nikad nisam imala problema ali jutros me spojilo na stari forum...ccc ali eto sada je ok ;) valjda ce i ostat:sun2:
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ja se jedino mogu spojiti preko secure-tunnela naravno preko m.firefoxa,avanta itd. nikako ..a zasto aj dont nou? nesto steka ocigledno..a kad me paranoja uvati pomislim na najgore:)))
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nije mi jasno zašto su Dvije FAQ teme sada postale jedna tj kad klikneš na FAQ u uzgoju ode ti na ona j drugi FAQ i di je ona tema o gnojivu i o elementima za koji šta služi i to sjećam se da je to odliččna tema bila