Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
no vej! probam sve pa nece...mislim oce ali zasteka svaki dan, primjer,ujutro ok. popodne no vej ili obrnuto i tako u krug:(
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
I ja imam problema ali zasad je podnosljivo.

Ako neko koristi Google Web Accelerator vrlo je verovatno da ce imati problema.ISKLJUCITE GA!Pricam iz iskustva :)
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Čudne stvari...

Inače surfam preko T Com ADSL-a... Forum mi je noedostupan od jučer na večer... dok stranica radi normano... to se inače zna dešavati bar jednom u 10 dana i onda mi je forum nedostupan po 24h... sad mi vrag nije dao mira i spojio sam se preko VIPnet-a i sve radi!

Nije mi jasno u čemu je problem, ali očito je da nešto ne valja sa T Comom... gamad lopovska!
 
13.08.2007
11
0
0
46
meni se trista chuda deshava.....
ne mogu da nadjem svoje postove a ako ih i nadjem, pojavljuju se na drugoj trecoj strani od 6, iako mi je post frishak.... sa nekog drugog rachunala sa dialupa kada se okachim podizhe mi se stari forum i nema me registrovanog a nema ni mojieh postova i nisam nishta pushio danima da ne bude zabune....
 
18.07.2007
2
0
0
44
ja se nemogu logirati kao kaneh ali se mogu logirati kao bobo
kad otvorim neku temu kao bobo onda se navrhu pojavljuje nekoliko postova od cijele teme
a kad se logiram kao kaneh onda toga nema?!?!?

kao kaneh vidim neke teme ali bobo ih ne vidi?!?!?
 

Marsbre

Banned
Banovan
12.07.2007
28
5
0
35
ja recimo kad stavim post ne vidim ga ali ako pogledam thread u ie on je tu, sad ako stavim sa ie onda ga ne vidim sa istog ali ako se vratim na operu tu je, i tako u krug:crash:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
zovi provajdera ali nemoj reci vutra sajt ako ti je pegla...reci da ne mozes nekim sajtovima da pristupis a znas da mozes preko proxija i znas da sajtovi rade samo ne rade sa tvog ip-a....oni ce ti reci nesto da resetujes modem/adsl ili sta vec...reci im da su sranje i da obrise dns cache...ako te pitaju za neki sajt dacu ti ja preko pm-a neke druge sajtove