Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Meni ne rade samo opcije kao npr: "Opcije Teme" "Rejting" Pretrazi Temu (na pocetku svake stranice) ... stoji kao link, ali nista od njega :(
A sto se tice pristupa, sve je OK...
btw: mozda bi neki trebali preskenirati svoj komp. sa nekim boljim anti-spyware ili AV-om... (kazem jer kod havera je upravo to bilo... od kad sam mu stavio Kaspersky IS 7" nema problema vise...)
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Problem sa pomenutim opcijama je poznat, jer se AJAX interfejs ne učita lepo. I meni se dešava da ne radi ponekad, ali obično radi. Ako koristiš Firefox dovoljno je da klikneš srednjim tasterom miša i link će se otvoriti u novom tabu. Za IE7 ne znam, možda radi i tamo... u IE6 ne radi. U svim browserima gde to ne radi možeš ići desni klik pa copy link location (ili tako nešto) pa paste u address bar i ENTER - tako radi :)
 
18.01.2007
15
1
3
nestajanje/brisanje postova je ovdje svakodnevnica?
pretpostavljam da mi je ovo opet drugi post, a ne 4i, 5i,,,
nije da lovim postove al neda mi se ponavljat samog sebe,
a pogotovo ne uploadat fotke... vratite mi postove na mjesto!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Kod mene su funkcije i linkovi proradili, sve sad radi... Ali morao sam prebaciti umjesto sa "marihuana" teme na "default" i pojavili su mi se dodatni "dugmici" a i linkovi kao Opcije foruma, Pretrazivanje, Rejting itd... sad radi extra uvijek...

A to zbog gubitka nekih postova, jesi li probao sto je Kobaja gore napisao???? Jer izgleda da si ostavio postove na stari forum. Meni je tako jednom samo nestalo par postova, i to kad je Njemacka legalizovala vuvu ....
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Znam meni je neki dan otvorilo forum preko "crne rupe.com" pa sam uletio u prošlost i tamo vidio te postove ,taman i ja da nešto dodam kad ne mogu se login ni sa starim ni sa novim passwordom.Zadnjih 6-7 dana mi radi većinom sve normalno samo nekad pojedine linkove otvara preko nekakvog Anonym.nešto ,sa smeđom podlogom se pojavi na par trenutaka i tek onda dobijem traženu stranicu.Je li to normalno ili šta...? Niko mi još nije odgovorio kad sam pitao za to,ili se vama en događa,možda vam je brza veza pravo pa to i ne primjetite.Ni meni ne rade ove opcije i rejting i ostalo,a kog će mi vraga.
 
13.09.2007
10
0
0
41
Pozdrav
nova sam al evo već problemi
uđem u temu i napišem post stisnem postaj brzi odgovor, vrati me na prvu stranu te teme....ja odlazim na zadnju tražit svoj post-nema ga tj.ne vidim ga. Vraćam se na stranu forum/podforumi i vidim moje ime i zaboldanu temu u kojoj sam postala...ALI ja i dalje ne vidim svoj post niti kada ponovno uđem u tu neku temu? zašto? I zašto me nakon postanja teme vraća na prvu stranu teme a ne na onu na kojoj sam bila?
Hvala
 
29.08.2007
27
1
0
69
moždaaa...

Klikat ćemo...
Privatne poruke/edituj opcije/ Opcije Prikaza Tema/Način prikaza tema/Linearno - prvo starije.

Ako nije...my bad:icon_lol:

:sun2:
 
30.06.2007
21
1
0
40
Moderatori, kreatori stvaraoci ovog divnog foruma... nadam se da ce ova poruka proci... malopre se raspisah na temu Timofejev i jednim klikom se smorih kao trista najgorih smorova koje mozete zamisliti.... molim vas popravite ovaj forum ... pa neradi pola stvari ... evo na temu Timofejev u clanstvu pise da sam postovao ali od mog posta ni traga ni glasa..... pleaseee ljudi !!!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Shomy_KGB je napisao(la):
Moderatori, kreatori stvaraoci ovog divnog foruma... nadam se da ce ova poruka proci... malopre se raspisah na temu Timofejev i jednim klikom se smorih kao trista najgorih smorova koje mozete zamisliti.... molim vas popravite ovaj forum ... pa neradi pola stvari ... evo na temu Timofejev u clanstvu pise da sam postovao ali od mog posta ni traga ni glasa..... pleaseee ljudi !!!

Probaj u svom browseru isprazniti (očistiti) cache, možda pomogne... Mislim, da nisi zalutao na stari forum... Mada pošto je ovaj post rega, ako budes imao još problema, očisti onda keš u browseru
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Uspio si postat i to 3 puta na temu Timofejev i njegova emisija :) otiđi tamo i klikni na edit i onda će ti se ponuditi i brisanje pa pobriši one 2 viška .
Zašto ne vidiš svoej postove nemam pojma ne razumijem se u to,znam da ja vidim svoje i sve ostale.Jedino ovo dogodi se nekad da me baci na stari forum,onda se na taj ne mogu login ,nego samo čitat postove stare pitaj Boga koliko.
 
19.09.2007
26
0
0
32
evo i ja takodjer kada napisem post zna mi se desit da ga ne vidim, ali stvarno je tu i neki ljudi odgovaraju na njega...
i sad najgluplje je kaj mi je jedan lik odgovorio kao post, i vidio sam da je odgovorio jer ne njegov zadnji bio stavljen ali ni NJEGOV nisam vidio...
500 puta sam provjeravao ali ga nema lol i nakon par dana također... ah sta ces ima svugdje ponekih buggova :alien555:

P.S. nadam se da cu ovaj post moc vidit jer zadnji koji sam poslao prije 10 minuta ne vidim ^^
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ne znam kod mene sve radi, nekad na nekim forumima/podforumima ne radi samo Rejting Teme, Pretraži Temu, Opcije Teme itd itd... ali pošto koristim Firefox, srednji klik sve sredi (otvori novi prozor i sve se ti linkovi vide, i mogu birati) ...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ja imam konkretan problem sa procitanim i neprocitanim temama.Nekad procitam temu a ona je i dalje obelezena kao neprocitana.I obrnuto.Ja je nisam procitao a onda obelezena kao da je procitana.I to jos odavno.Ali navikavam se :)