Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
I ja sam za to da se vrati brutal.
Sto sad treba da se otvara tema za jedan neki offtopic post, ili sliku ili bilo sta drugo sto ne spada u neku od kategorija. Onda se desava kontra efekat.
Napunice se podforum spamerskim temama sa po jednim ili dva posta.

Ovako vratis temu ispocetka. Nastimati kao prije par godina da se u brutalu ne racunaju postovi a kad nakupis temu 500+ strana obrises i jovo nanovo.
Ja kontam da je to efikasnije od otvaranja besmislenih tema brutalnog off-a.

:razvaljen::
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Avatari su sredjeni...takodje mjenajo sam mnogo neki "tehnickih" stvari pa ako nesto ne radi javite.

Sto se tice brutala kao sto rekoh otvorite brutal teme ali barem neka kategorizacija tipa...ako vec imamo smijesne slika onda postajte tu smijesne slike, isto za video snimke postoji tema sta slusate itd
 
12.09.2014
5
2
3
Pozdrav admini. Imam problem, naime hteo sam da promenim mail na account-u "mimika" jer sam skontao da ne znam podatke od tog maila, sve je to davno registrovano. I od tada nastaje pakao jer na novi mail koji sam stavio nece da mi stigne aktivacioni mail. Probao sam i drugi mail, vise puta kliknuo Resend za aktivacioni mail i nista.... Znaci sve uredno radim, dobro sam upisao mail, ulogovan sam tamo i sve... Mogu cak i da udjem na mimika account ali Your account is currently awaiting confirmation. I pise da je poslao ali naravno nije stiglo.... Molim pomoc
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
831
4.381
163
Thiaoouba Prophecy
Slazem se isti problem je moj drug imao davno, napravio novi email da koristi samo za vutra forum.
Kad napravi acc na forumu klikne ko i ti na potvrdu racuna i pise da je potvrda poslana na email i kad ude na email nema nigdje potvrde.

Mozda treba da bude star email i slicno ne znam.

:zvezda: :eek:_O
 
  • Sviđa mi se
Reactions: buksna007

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sumnjam da moze on pomoci. Ako je gmail u pitanju onda ga Google blokira i prije nego li stigne do inboxa bilo spama ili obicnog. Pokusavam da rijesim ovaj problem ali naravno kao i sve ostalo sto valja i kosta te cemo prakticno morati placati svaki email koji se salje a salje se puno...pa cemo onda morat ukinut recimo neke email notifikacije da bi slali sto manje emaila.