Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.11.2015
21
13
3
Pozdrav,

Ja nisam novi član. 2015 sam se učlanio.. Kako mogu imati 20 postova kada ne mogu postati?
Osim poruka isti mi se problem javlja kada hocu odgovoriti na neku temu, jedino mi u ovoj temi radi.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nemoguce da mozes samo na ovoj temi postovat. Ova tema nema neke posebne privilegije od drugih tema. A imas samo 5 postova nema veze kad si se registrovao broj je bitan. Savjetujem da probas postovat u nekoj drugoj temi pa javi.
 

Fahro420

Aktivan Član
02.06.2016
108
379
63
32
Pozdrav ekipa.
Znači pošto vidim da većina Administracije
ne želi PM pa rekoh da obratim ovdje
zanima me text OP koji piše preko profilne slike mog profila u nekoj temi Šta to označava.
ps:Izvinjavam se na offtopicu.
 

Prilozi

  • 2019-01-15 11.53.30.png
    2019-01-15 11.53.30.png
    49,2 KB · Pregleda: 8

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Ovo isto ja razmisljao bas jucer, dok sam listao forum naletih na dobar broj nekih banovanih clanova, a ni ne znam kad su i zasto banovani. Djelovali su mi kao ok likovi.

Jedna takva tema bi bila dobrodosla cisto da znamo kakvi su nam clanovi, a i naravno, kakvi su ljudi koji djele pravdu tj. moderatori.
Naravno, tema da bude informativnog tipa, i samo moderi mogu da pisu po njoj.
Npr, taj i taj banovan zbog tog i tog na toliko i toliko vremena. Vecina foruma to ima, i sa takvom temom clanovi mogu imati u vidu ko je ko na forumu. S kim se ulazi u diskusiju, ko je troldzija, ko spamer i ko je upozoravan za vrijedjanje l tako te stvari.
L.p svima koji čitate.Zadnje dvije god.nisam na forumu jer mi je sigurnost na prvom mj.Bio sam prijavljen kao Hammer 2.Pokušao sam se opet prijavit pod tim imenom ali nisam uspio sada vidim očito zbog novih pravila,sa kojima se baš ne slažem ali o pravilima ne odlučujem ja pa to moram prihvatit.Sa internetom nisam na ti i zbog toga sam ga uvjek izbjegavao da ne napravim neku grešku zbog koje će me se otkrit.Tema je jako puno i valjda ih u mj.dana čitanja nebih pročitao,zato pomoć dobro dođe koja je na ovaj način i uskraćena i onima koji bi pomogli a koji ne žele nitko ih nemože prisilit.Putujem i pišem zato isprika svima jer ne pazim na detalje i pravila...
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Istina zaboravio sam lozinku,a niti resetiranjem nisam uspio pa sam pomislio da je problem zbog moje neaktivnosti ili novih pravila.A prilikom nove prijave nemogu se obratit nekome za pomoć dok ne odradim tih 20postova.Zato ovom prilikom molim nekoga od vas tko i ako mi može pomoć da mi ostane samo ime Hammer 2(nadam se da neću zbog toga morat opet mijenjat lozinku jer staru neznam)Čudno mi je osjećat se kao "mlađi referent"a trava mi je u rukama 20ak god.Isto bih molio da se ovi moji postovi obrišu zbog spama.Himalaja hvala zbog provjere i odgovora...
 
Poslednja izmena od urednika: