Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
drzi stisnutu sliku i onda ce ti dat opcije na pokvacas vise slika. ako samo stisnes na sliku onda ce samo jednu odabrat.
Ne moze mora jedna po jedna slika, ako izaberem vise slika ne da mi opciju da "Potvrdim" tako da se izrazim tj da zalepim na forum, mozda je do telefona i sistema, moj je huawei android.
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Hahaha, stipe buraz, nemoj se ljutit odma :) kazem da se znam koristiti solidno kompom i telefonom :D znam ja da ti ne vrijedjas ljude :) ljut si sad sto ni ne mozemo apdejtovat vise slika, znam :)

Kod nas to ne moze, stas, tvoj skrinsot govori da moze
 

mester

Zelena za ljubav nekad bila si
Poznanik Foruma
15.09.2018
544
3.367
163
Zasto se uopce original slika uploada u forum? To zna biti tesko. Bolja opcija je odradit resize na client side te ovisno o koristenju slike uzet sto treba. To ce smanjiti storage za ogroman postotak.
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
isto imam hawaii i u chromu otvaram forum.

fakat nemam pojma di je problem :)
Evo sad sam probao preko chrome i preko ghostery, dva razlicita pretrazivaca, isti problem.
edit: jos kad dodajem vise slika jednu po jednu pa mi crasha chrome joj popizdim al ajde to nije do foruma direktno
Zasto se uopce original slika uploada u forum? To zna biti tesko. Bolja opcija je odradit resize na client side te ovisno o koristenju slike uzet sto treba. To ce smanjiti storage za ogroman postotak.

Smanjice i kvalitet slika a nama su nekad preko potrebne sto kvalitetnije slike zbog sto bolje dijagnoze problema sa biljkama
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Saša443

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Jbg, ne gledaj na takav način.
zasto ne? po iskustvu znam da je u vecini slucajeva banalan problem. ne uvijek. al je lakse krenut od banalnih stvari nego odma u dubioze.
ko je radio ko IT support zna o cemu pricam i price "nisam nista stisnuo, samo se"... da sam dobio 1€ za svaki put kad sam to cuo, sad bi vozio gtr-a.
.... ili "meni to ne radi" .... a pokusava sasvim nesto deseto.
tak da.... nazovi to prof.deformacijom al tako je kako je. nista osobno
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Sale, dzanki, mozete li da dodate sliku u status na vasim profilima iz telefona, laptopa ne bitno, ili imate opciju samo link da zakacite? Ja recimo ne mogu a himalaja mi bas na pretposlednjem statusu objasnjava slikom kako da ubacim sliku. Ali ja tu opciju koju mi on pokazuje uopste nemam. Bacite oko.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
1€ za svaki put kad sam to cuo, sad bi vozio gtr-a.
Ne diraj mi gtr-a. :))
Da, da... ovo si lijepo rekao... I meni su pare davali za obicno dizanje "sistema" odosmo u off, nisam nista lose mislio. A isto tako znam da je naveci problem, u stvari, najbanalnije rješenje. I meni se to u praksi pokazalo.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Sale, dzanki, mozete li da dodate sliku u status na vasim profilima iz telefona, laptopa ne bitno, ili imate opciju samo link da zakacite? Ja recimo ne mogu a himalaja mi bas na pretpoalednjem statusu objasnjava slikom kako da ubacim sliku. Ali ja tu opciju koju mi on pokazuje uopste nemam. Bacite oko.
Ja bi, rado, ali ja tebe ovdje nista nisam skontao. Daj upute na PP
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
ko je radio ko IT support zna o cemu pricam i price "nisam nista stisnuo, samo se"... da sam dobio 1€ za svaki put kad sam to cuo, sad bi vozio gtr-a.
Bas tako, covek je u pravu i uvek se krece od nabanalnijih stvari jer 90% problema se tice nepaznje korisnika ili lose navike, navikao brat da mu je dugme odmah iznad slike pa cim nema dugmeta tu on se zali, a dugme mozda pomereno u drugi ugao u nekom od apdejta.
@budalin
Screenshot_1.jpg ako si na ovo mislio, slika je sa laptopa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful