Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
imas li ti opciju da dodas sliku sa kompa na svoj status? Imas sigurno. E vidis buraz, mi pojedinci nemamo :) il vi moderi imate privilegije neke :D
normalno je da moderatori imaju neke opcije koje ostali clanovi nemaju, kako bi inace obavljali moderiranje :) a za to sto pitas nemam pojma, ja ne vidim nacin da postavim fotku na moj status. sve sto mi se nudi je update your status... pa post
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Dzast a moment pliz, vracam se sa skrinsotom za minut :)

Evo, bas na Himovom profilu :D kazem ja, privilegije :D
Screenshot_20200226-212523.jpg
Screenshot_20200226-212533.jpg
@PowerSeed
normalno je da moderatori imaju neke opcije koje ostali clanovi nemaju
Samo vi nama nadjite uzrok problema sto ne mozemo sa ubacimo vise slika odjednom, ocigledno je da neki clanovi mogu, neki ne, ne bitno moderator, poznanik ili samo clan, jednostavno neki ne mozemo, sta je razlog pronacice valjda Genjo, al bas je bed kad apdejtujes i moras cekati jednu sliku, pa onda sve iz pocetka da nadjes drugu u galeriji, pa opet cekas, a ne mozes pisati nista recimo dok ti se apdejtuje ta slika, bas je crnjak.
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
cek covek, jel govoris o statusima ili porukama. ja na status ne kacim fotke a u post nisam ni probao vise zajedno. al ako je tu problem samo genjo moze odgovoriti, to ne spada u moj skromni domen administriranja, ja sam samo pripravnik ovde :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and budalin

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Ne kacim ni ja, niti sam kacio, al vidim da kod nekoga moze kod nekoga ne, al to je ne bitno, bitno nam je ovo recimo u dnevniku uzgoja moram da stavljam sve jednu po jednu sliku. U tjuningu takodje, bilo gdje, ne samo ja nego i dosta ostalih clanova. Valjalo bi da nam Genjo izganja u cemu je problem.
Sto bi rekli, ti si tehnicka podrska :D
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ne znam sta je prvo sam mislio da je mozda do dozvolama ali u dozvolama pise da mozete dodavati attachments tako da bi to trebalo da vuce ovu dolje postavku od 40 slika po postu jer ne postoji postavka koja zabranjuje ovaj broj...hm barem ne u osnovnim fukcijama...pogledacu plugine da nije tu mozda zaeb.


1582789708707.png

Znaci da rezimiramo vi nemate opciju prilozi datoteku ili attachment u dnu posta?