Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bijela Rupa

Aktivan Član
13.11.2012
112
210
0
44
4th Internode
Obično, nakon pisanja posta pregledam tako da nije problem barem meni u vremenskom razmaku između mogućnosti editovanja, ali ovo ne prepoznavanje kvačica može zbuniti dobro.
Nov sam ja na ovom forumu, priznajem stara verzija mi je bila bolja iako sam uvijek za novine.

Srediće se to sigurno.

Srećan rad u botanici i kodiranju enivejz.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ne znam dali je taj problem do mene ili shto ( ali nekako sumnjam jer..dosta pazim na zo ).ali..primjetila sam da me ne odlogira svaki puta.
evo to mi se jucer dogodilo i jutros tj sada...a gotovo sam 10000% sigurna da sam se odlogirala pri izlasku sa foruma jucher..jer velim..dosta pazim na to..
i nikako nebih zheljela ostajati log in - zbog vlastite sigurnosti naravno..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Papa Romeo

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
da...evo...isprobala sam..i opet se ponovilo...a definitivno sam se odlogirala..
dodushe...sada kada sam za probu to napravila, logirala sam se kao anonimno...da vidim ima li ikakve razlike..
kako god...nakon cca 1-2 sata sam ponovno otvorila stranicu vutre....i bila sam logirana..
to mi se nikako ne svidja...dali to znachi da nam se lakshe mozhe uchi u trag-ako smo toliko dugo log on...
hmmm....
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Super forum izgleda, ali odabir zelenog fonta na bijeloj pozadini mi strašno umara oči. Nadam se da će se uskoro ,osim mobilne, pojavit još poneka mogućnost odabira skina/teme . :)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
zlavjestica je napisao(la):
da...evo...isprobala sam..i opet se ponovilo...a definitivno sam se odlogirala..
dodushe...sada kada sam za probu to napravila, logirala sam se kao anonimno...da vidim ima li ikakve razlike..
kako god...nakon cca 1-2 sata sam ponovno otvorila stranicu vutre....i bila sam logirana..
to mi se nikako ne svidja...dali to znachi da nam se lakshe mozhe uchi u trag-ako smo toliko dugo log on...
hmmm....
Saznao sam zasto. Vjerojatno si kod prvog login-a stavila "Zapamti me". Ja to do sad nisam ostavio i dok sam se odlogirao sve je bilo ok. Sad kad sam stavio tu kvacicu na "Zapamti me", sad i nakon odjave sam ulogiran.... Neznam kako vratiti na staro stanje!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Masa toga je u khurcu...nadajmo se da ce se popravit s vremenom...u suprotnom napravili smo korak nazad... :(...po meni naravno..što se tice titula...ajde rekao bi može se bez toga...što se tice rep-a....mislim da to što ga nema rezultirat ce siromašenjem foruma po pitanju dnevnika uzgoja...mislim da je mnogim clanovima motiv vođenja dnevnika bio upravo rep odnosno jacanje istog...ovako bojim se da cemo po tom pitanju osiromašiti...to je samo moje mišljenje...naravno ne kritiziram ništa,dajem priliku....ali......
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Meni neradi "Pogledaj Novi Sadržaj" Svaki put kad se ulogiram i odem na to piše da nije pronađen novi sadržaj, a novog sadržaja ko u priči. Ubija ovo manualno navigiranje po novim postovima :(