Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
@Cill, tek sad vidim poruku, alcatel pixi3, gasio sam ga par puta i ne mjenja stvar, ne mogu tvrditi ali cini mi se da je počelo kako sam d@nyev video pokušao otvoriti a zatim zatvoriti jer nije išlo, nisam siguran. Ostao sam i bez prevoditelja, googl, zadnjih dana sam otvarao dosta stranica i skidao pdf, koristio prevodjenje, i valjda nešto krivo stisnuo.
Probati ću sa promjenom pretrazivanja.
Neka poruka je bila o povezivanju svih računa, nakon toga, opcije skriveno pretraživanje i ikona gore desno, japanski špijun, druga opcija je bila, pise puno ime i prezime. I po tom sam prckao dok se nije ugasilo, ta ikona i ime.
@naplam, hvala na trudu, moje znanje zavrsava sa upali-ugasi tablet kad mi netko poslozi postavke, a kaj ćeš?
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Nije greška do tebe :)
Kada se uploada treba osabrati opciju "za sve uzraste"
Inače bude erotike....i koje čega :D
Takvi linkovi nisu primjereni,i treba obratiti pažnju na to ;)

Edit: ako misliš samo na external redirect....to je normalno
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and L0oD

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Forum 'šteka' na trenutke jutros/danas.
Refreš stranice traje neuobičajeno dugo. Pa onda proradi dobro u momentu.
Izbaci 'eror'.
Valjda je u tome momentu otvorna i ova tema u Dnevnicima pa je uduplana.
1.PNG
:vutra:
2.PNG
 

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Pozdrav drugari :respect:

Poslednjih dana kada odem na bilo koji novi odgovor na temu baca me na 1 stranu, a do sada me bacao na prvu neprocitanu poruku u temi :whato::
Moze hint ili sta vec:thumb:
Iphone je u pitanju
Zivi bili:smoke::wave:
 
02.12.2016
2
0
1
30
Bok ekipa, imam jedan problem koji me vec dosta zivcira... ne mogu otvarati slike na forumu, spaja me na imageshack ali samo na homepage i je mogu gledati slike koje objavljujete... registrirao sam se na imageshack ali uzalud Molim vas za pomoc jer stvarno zelim gledati vase cure kak rastu i sve sto dobivate
Hvala unaprijed
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Search ne radi i ne mogu se vidjeti postovi i teme clanova na njihovom profilu....
Kod Vena nema nista, a kod mene samo danasnji postovi
Ne znam da li se nesto radilo po forumu u zadje vrijeme. Shoutbox je prekjucer radio besprijekorno i bez lagova i post delaya kao sto je bilo do sada.

upload_2017-1-12_16-27-46.png


Ovo je kod mene. (find all content)
upload_2017-1-12_16-28-29.png