Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
da su bar vanzemaljci, da nas skure, servere, izmjene zakone, ljudski mozak generalno da prebrikaju....da se samo odjednom trgnem, dođem na vutru, ono domena com, sve brutalno slobodno, legalno, vutra broj jedan u svijetu, gazi arijana i ove sjeverce....kanađani kampiraju na balkanu, mole da ih zaposlimo....lol:smoke:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Minja3
18.12.2016
12
33
13
Ako kome sta znači ,u mene ne radi i dalje prikaz objavljenog sadrzaja,samo danasnji datum izlista ...
A ni pretraga ne fercera...

Ali sva šteta bila u tome,moze se i manuelno odraditi sve sto treba :D
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ja se, mujan, nikad nisam naučio koristiti kučnim srčom, uvjek idem na neki pretraživač, tučem vutra pa riječ interesa, npr. vutra kloniranje....

često temu koju tražim i bez vutra kucanja izbacuju u vutra riješenju na prvih par rezultata na netu...
neznam jel to netko plača, ili ne, ali ako ne, to znači da ovo postaje jedna od rijetkih balkanskih ne nacionalnih institucija...
jel se to frk dešavaju jer nas je puno, dali je riješenje preskupo ili jednostavno bolje nemože...
radio mi fali uvjek i jako, kad pukne koda se skidam s nečeg...
 
21.11.2011
42
34
18
52
Društvo sory ali glup sam....
Tko pita ne skita....
Dakle kad posjetim forum i hoću se odlogirati vrlo rado bih označio da sam sve teme pročitao,tako da kad slijedeći put dođem na forum vidim koji su novi postovi na forumu.
Uvjeren sam da sam prije par mjeseci znao di se to nalazi ali sada evo ne mogu pronaći opciju di je to.
Ako ima neko da mi pomogne u vezi navedenog bio bih veoma zahvalan.
Hvala.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Udi u "novi postovi"..kada sve procitas imas gore desno "oznaci forum procitanim".To pritisnes i sve cisto..Drugi put samo novi postovi..
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Mogu otvoriti zadnje postove no ulazak u neki forum,npr Priroda ne može.
Not Found
The requested URL /forums/priroda.34/ was not found on this server.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.