Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Neznam dali je vazno medutim podjelio bi sa vama..
Naime prije tjedan dana,taman poslje su poceli problemi sa forumom sam usao na forum,otvorio temu,htio staviti like i tu nece da otvara like.Nakon toga izadem iz stranice i nemogu vise uhvatiti vezu.Odnesem komp strucnjaku koji mi je to rijesio i rekao kako mi je ulaz u stranicu(nisam mu rekao koju..zna)nesto zablokirao,sta ja znam.Uglavnom..eto mozda nesto znaci,a mozda apsolutno nista..Kako god,nek se zna;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Not Found
The requested URL /forums/dnevnici-unutrašnjeg-uzgajanja.62/ was not found on this server.

Apache/2.4.25 (Unix) OpenSSL/1.0.1e-fips mod_bwlimited/1.4 mod_fcgid/2.3.9 Server at www.vutra.org Port 443
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
18.04.2017
6
13
3
34
Dragi ljudi, :fuck::plac::fuck::plac:
Pozdrav svima prije svega, ali ja mooooram znači ja mooooram da se izjadim koliko sam se izhebao bezveze, ne vjerujem... :grrr:
Znači napravio sam barem 3 računa na forumu i kad mi dodje ono da je poslat aktivacioni kod, ja udjem u mail nema toga nigdje i bog! :confused:
Ni u inboxu ni u spamu nit igdje. Odmah na startu da objasnim, da me pogrešno ne shvatite, ja sam najveći debil kojeg poznajem jer 2 dana to pravim i ne ide, da bih pronašao da je nešto do tog mrtvog hotmaila i tako da sam napravio taj gmail i eto... HALELUJAAH!! :fuck::fuck: :clap:::clap::
Mislio sam da je nešto do foruma, ali eto...
Nisam mogao da podnesem to da ne mogu da otvorim sve te super slike, kako vaših uspješno uzgojenih ljubimaca, tako i ostalih bitnih i edukativnih informacija. Ima nas svakakvih ali uglavnom da ne tušim, veoma mi je drago što sam se :fuck:napokon:fuck: pridružio i nadam se da ću isrpiti dosta znanja i iskustva. Već sam dosta toga pročitao ali je to samo 'spit in the ocean' spram ogromnog sadržaja foruma.
Super ste raja, vidim na osnovu ovih dnevnika da mnogo dobro growate i srećan grow naravno i ove sezone :)
Meni će na neki način ove godine biti prvi grow, imam neke domaje seeds i još sam u fazi pripremanja svega...
Imao sam neke mizerne pokušaje prije, znači Bože sačuvaj.
Uglavnom, pozdrav svima eto i sa srećom, drago mi je što sam se pridružio u pravo vrijeme na vrijeme, a i bilo je i vrijeme huhaha :bocni:: :)
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
i mene zeza forum, danas pola tema neće da otvori. tako nešto često ovih dana,
očistio kolačiće, probao druge browsere...isto