Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Evo cas da se obratim pre svega moderatorima ovako javno. Postoji problem u stavu odredjenih clanova, na srecu takvih je jako malo.

Moj problem je konkretno sa clanom DiskoKobaja, tacnije neki njegov problem je izgleda vezan za mene. Imam 4 'ne slazem se' rating-a na mojim postovima i to sve od njega. Stvar je u tome sto to nisu postovi sa kojima se nesto preterano mozes sloziti ili ne jer nisu iznosena moja misljenja vec neke informacije ili slicno. Primera radi decko mi je na oglas lupio 'Ne slazem se'.

Pocelo je tako sto sam ja njemu stavio da se ne slazem sa necim gde je potpuno pogresno savetovao nekog pocetnika i dovodio ga u zabunu. Decko je takodje nakon toga pisao pogrdne poruke u toj temi, na kraju je otisao i korak dalje kada je nastavio da me vredja u inbox. Kasnije sam video sa moje poruke u toj temi izbrisane zajedno sa njegovim u kojima me je vredjao bez ikakvog razloga. Zanima me sta se tu desilo sa postovima i zasto? Takodje da li su moji postovi obrisani slucajno ili postoji drugi razlog. U datim postovima nisam niti vredjao, niti sa raspravljao sa nekim. Sad' se setih u jednoj temi je bilo jednostavno gde sam samo napisao iz koje je banke pomenuto seme, a u drugoj o tome koje je razlika izmedju dva svetla i zastl (strogo s' tehnicke strane).

Iskreno sam sokiran da se neko na ovom forumu tako ponasa. Kapirao sam da smo mi ovde malo bistrijih glava od onih koji nas okruzuju u svakodnevnom zivotu, ali ocigledno to ne vazi za sve. Takodje je doticni bio vise puta opominjan od strane par ljudi kako ne postuje 4. pravilo foruma i nije redak slucaj da pruza ljudima informacije koje su daleko od tacnih. Jos jednom da napomenem nije problem vecina ovoga, ali kada je decko poceo da me vredja u temi i preko privatnih poruka to me je jako pogodilo pre svega jer nikako to nisam zasluzio.

P.S. Ako postoju bolja tema za ovo slobodno nek' se premesti, meni se cini da je ovde ok pogotovo kako se ne bi otvarala nova

peace out :razvaljen::
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Imaš opciju da prijaviš uvrijedljivu poruku ili neki post. Zašto da ne. Kobaji nije prvi, ni drugi, pa vjerujem ni treći put. To mu je običaj nastaviti na pp. Zašto mu se ide niz dlaku neznam, nit me zanima. I to s njim traje već godinama. I trajat će vjerovatno, nisi jedini u tome, jbg. Znat će bolje moderi zašto je to tako. Ima tih što remete ravnotežu, ali uglavnom ne traju dugo poput njega.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: High Above

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Meni je zao sto imam ove 3 'ne slazem se' koje su toliko neosnovane da me je i zbunilo. Hvala Stipe :)
Ja sam ovo podelio cisto da se vidi i bude zabelezeno jer sto da ne ipak smo na javnom forumu.
Bas kao sto No Joke kaze desi se to da neko ima neprimereno ponasanje pa brzo i nestane odavde, valjda vidi da nije mesto za njega.
Ovde generalno ima mnogo dobrih ljudi koji dele znanje i svoja iskustva i svaka cast svakome ko to radi.

Pozdrav i samo hrabro :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: antonio80

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
@Vutragenjo ne otvara ni mentorski
Not Found
The requested URL /forums/mentorski-kutak.60/ was not found on this server.

ebada neka
Pojavila se sledeća greška:
Not Found
The requested URL /forums/-/mark-read was not found on this server.

Apache/2.4.25 (Unix) OpenSSL/1.0.1e-fips mod_bwlimited/1.4 mod_fcgid/2.3.9 Server at www.vutra.org Port 443
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Vec je bilo to. Linkovi na podforume ne rade, ali linkovi na teme rade.
Ukucajte temu u trazilicu i preko nje udjete gdje hocete.

(za one koji ne znaju, da ne ispadne da izmisljam toplu vodu :D)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: antonio80

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Evo cas da se obratim pre svega moderatorima ovako javno. Postoji problem u stavu odredjenih clanova, na srecu takvih je jako malo.

Moj problem je konkretno sa clanom DiskoKobaja, tacnije neki njegov problem je izgleda vezan za mene. Imam 4 'ne slazem se' rating-a na mojim postovima i to sve od njega.

jesi probao s njim razgovarati na pvt?, možda bi se malo družio s tobom, možda mu se zapravo sviđa tvoja profilna a namjerava tvoju pažnju pridobiti POSEBNIM načinom, npr. dislajkanjem...ima sličnih slučajeva u životinjskom svijetu koji malo bizarno pokazuju naklonost:ljubav:....npr. palm kakadu kad uspije u dogovoru oko parenja nabavi štapić i nogom s štapom udara o drvo pod gnjezdom, bubnja...

najbolji način da se pomirite bi brijem bio da odete na neki marihuana marš skupa ili na neki green herb festival...

jel ti slao možda cvijeće doma, npr buket cannabisa kao ikebana, onako suvi štapovi, ili možda sveže marice buket?

negdje je moralo da pukne to, samo velike ljubavi imaju teške prekide, svađe, radi iznimne povezanosti...:ljubav::ljubav::ljubav:

:kafa::rasta::lol:
peace out :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: High Above