Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.024
163
Super novi izgled foruma jedino na mobitelu mi se ne prikazuju obavjesti i poruke kad povucem fefresh mi dođu na sec i nestanu opet al sredit ce se to vjerujem bravo za novi look foruma:banana_rasta:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Meni se uopče ne sviđa ovo tmurno sivilo. Niti mi je forum brži niti pregledniji, dapače više neznam šta sam pročitao a šta nisam. Jedina prednost, meni, je da ne mogu gledat dugo u ovako depresivnu boju pa ču manje visit po forumu nego do sad. Dok je pozadina bila svijetla mogo sam potamnit kako mi odgovara a ovo sad nemogu posvijetlit nikako...
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ne znam kako je sa tehnicke strane na ovoj verziji foruma, ali vidjao sam ne nekim drugim forumima da se moze birati nekoliko razlicitih skinova i tema.
To bi bilo savrseno kad bi se tako nesto ubacilo i ovde. Mislim da bi velika vecina bila zadovoljna. Ne voli svako pomrcinu, ali meni odgovara mojim ocima. Nekome opet ne, nismo svi isti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star and lu&k

ilz

Banned
Banovan
04.09.2017
129
358
63
Admin odobri da korisnik može odabrat temu i među temama ponudi jednu light varijantu. :)

Ukoliko administracija odluči zadržati jednu temu, tad postoji rješenje da se instalira ekstenzija u browser i da se učita vlastiti css file gdje se događaju modifikacije. Ovo sve nema smisla do trenutka dok forum ne postane "produkcija", tj. dok se svi radovi na završe. A do tad će se svi naviknuti na tamnu boju jer je dokazano bolja od svjetle boje. Ne umara oči toliko. Da, grozno je prvih par dana, ali nakon što se priviknete, nećete uopće htjeti povratak na staro.