Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Sve je manje više ok, ali meni se ovo sivilo nikako ne sviđa. A smajlići su kao retardirani. Ova dva kao da su sa one vrisak slike. Hahahaahaha... o_O :eek:
 
21.01.2014
91
158
33
Super novi izgled foruma jedino na mobitelu mi se ne prikazuju obavjesti i poruke kad povucem fefresh mi dođu na sec i nestanu opet al sredit ce se to vjerujem bravo za novi look foruma:banana_rasta:

Klizni prstom u desno, poruke i notifikacije su malo van ostatka foruma, to je jedini nedostatak što se tiče mobitela. Ili okreni mob vodoravno, onda problema nema.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
Dobro aj nisam jedini koji ne voli sivilo, sutra treba updejtat dnevnik valjd cu se snaci!
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Osobno mi ovo izgleda ko neki prosječni 420 forum na kojeg netko svrati svako par mjeseci,katastrofa živa nikako se ne snalazim s ovim crnilom :rolleyes: sve mi izgleda isto neraspoređeno,tmurno samo se nadam upgradeu nekom jer ovo je užas :upiii:

Sve sta je lijepo kratko traje !:djede:
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Ne kapiram, majke mi, trudim se...moram stalno okretati telefon vodoravno, ne znam ni kako uspevam da pišem jer su mi slova sad veća kad kucam a tastatura mi prekrije pa ne vidim šta pišem; ne znam ni gde ulazim ni šta gledam...najmanji problem mi je sivilo. Sve mi je haotično nekako, natrpano...pre mi je bilo jednostavno i prijatno za boravak i ilistanje fotki koje su nekako bile tu čim otvorim...a sada vidim samo gomilu sitnih slova, gomilu opcija...kao neki sajtovi za bodibilding....želim, volim, pozdravljam napore i inovacije, ali nije mi ovo više ona Vutra na kojoj satima blejim...funkcioniše, ali mi nije gušt...čak me i umori. Jbg nemam vrh telefon, površno se snalazim sa telefonima generalno...ranije sam imao utisak kao da smo svi tu i svi se vidimo...sada je jako samotno ovde...novi su ranije pravili haos jer nisu nalazili teme i odgovore, a šta će tek sada biti?...ne zamerite, oprostite.....poštujem ljude koji ovo rade, ali mi je konfuzno jbg...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Udem u nove postove,otvaram dnevnike ne znajuci ko prije koji clan je postao,samo dan i sat..na kraju udem u 9 dnevnika gdje isti clan zeli srecu..To mi se ne svida.Volio bi da mi netko objasni ako grijesim...dali se moze staviti opcija da se vidi koji clan posta..jer vecinom citam postove meni zanimljivih clanova..Jedino ako sam ja sa moba to negdje propustio..
:vutra:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Udem u nove postove,otvaram dnevnike ne znajuci ko prije koji clan je postao,samo dan i sat..na kraju udem u 9 dnevnika gdje isti clan zeli srecu..To mi se ne svida.Volio bi da mi netko objasni ako grijesim...dali se moze staviti opcija da se vidi koji clan posta..jer vecinom citam postove meni zanimljivih clanova..Jedino ako sam ja sa moba to negdje propustio..
:vutra:

Nisam bas najbolje razumio problem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Obrisite cache na telefoima trebalo bi sada da se fino vidi navigacija i notifikacije na telefonima.

Ja nisam ni morao da brisem cache. Inace sto se tice mobilnih uredjaja a probao sam nekoliko sve radi barem 150 puta brze i bolje nego prosla verzija. Sto se tice desktop izgleda ni ja nisam zadovoljan ali imamo sto da radimo do tog februara kad je nova verzija obecana :)
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
E a kakna mobu kad recimo otvorim dnevnike unutrasnjeg uzgajanja vidim samo prvu stranicu nema mi ono gore stranice po brojevima pa biram na koju hocu ici,, na kompu se vec snalazim nekak!
 
21.01.2014
91
158
33
Ispod postova, a iznad kućice za upis teksta imaš dvije strelice, polja prev i next i brojeve stranica u sredini. Ako klikneš brojeve dopušta ti da upišeš broj stranice na koju hoćeš ići.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Nisam bas najbolje razumio problem.
Naime na mobitelu(Samsung A5) kada udem u "novi postovi"ne vidi mi se npr ime clana.Recimo sada sam na kompu i odmah sam vidio da je @Sensi Star postao u temi i otvorio temu da vidim sta je pisao.A preko moba ne vidim ko je postao vec samo dan i sat pa tako moram otvarati svaki post da vidim ko je postao..Otvorio devet dnevnika sa "sretno"od istog clana,a nebi da sam znao ko je postao u temi koja me zanima:respect:
E da...jesam rekao za sivu boju?:psmiley9934
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener