Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ne mogu ni ja dosta toga, npr. ne mogu čitati dnevnike. stalno mi otvara prvu stranu dnevnika a zadnju ne želi nikako iako mogu pisati postove...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
genjoooo trebamo te svi :) meni nije htjelo niti otvorit glavnu stranicu, nesto pise "too many redirections" i kao da probam nesto sa kolacicima izbrisat ih, blokirat i neke gluposti neznam ni sam :)ajmo svi zapalit jednu da prizovemo genjota :) osjetit ce nasu potrebu :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ma ja ne mogu merdzovati ni premestati postove, a bas ih ima danas... takodje ne mogu da se maknem sa prve strane blade dnevnika, ne radi mi select all a nece i ne selektuje manuelno postove... evo sad nemam ni font editor pa ne mogu staviti u italic ono select all... sad se pojavio editor pa mogu? hmmmm, neki vrag jeste admin domena
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Ma neradi,kod mene bar ....dnevnici samo prva stranica...sve ostalo sljaka:(.....ispravak,neradi preko Firefoxa ali preko croma sve 5.pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
T

Toto

Guest
Imam problem sa registracijom na ovaj fenomenalni forum.
Nonstop mi javlja da:
"Registration denied, this forum runs an active policy of not allowing spammers. Please contact us via the "Contact Us" page link if you believe this is in error"

Možete li mi pomoći?

Srdaćan pozdrav.
Hvala
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
S prelaskom na novi forum,ima određenih problema pa ako tko ima kakav...napišimo da se okupi na jednom mjestu,bit će lakše otkloniti isti :)

Nedostaje mi dosta toga kad sam ulogiran ,
te kad nisam ulogiran

P.S. a i ovo ; ''Status upozorenja'' ispod broja postova... neznam šta znači :) (jednom,kad sam bio još dijete :) nisam koristio pretragu..pa valjda zato,hihi )

Onako,ošecovano od oka...fali mi pola podataka početne stranice na forumu...nemoguće se snaći definitivno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
evo sada sam primjetila da nemam opciju "editiraj" ...ali samo na postu kopji sam ostavila pred par sati..zato sam morala ostaviti dva posta za redom ( naknano sam se sjetila necheg prilichno bitnog a shto sam izostavila u prvom postu )..
kada sam objavila taj drugi post..on je imao opciju "editiraj"...
dali to znachi da che se postovi moch editirat samo u odredjenom roku nakon objavljivanja istih ???
jer..sjecam se da je taj prvi post u prvom navratu-kada sam ga prvi puta pisala pred par sati, imao opciju edit..
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
"Sviđa mi se" opcija: Pogreska.jpg

Dio "Blogovi": Pogreska2.jpg

Nema, na nekim mjestima, č,ć,š,ž,đ.

Ne vidim da je netko to prijavljivao...

I pohvale za Prilog datoteke od 20MB ako i to nije bug :)

Ostalo za sad super radi i svidja mi se look. Malo prilagodbe i to je to :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
zlavjestica je napisao(la):
evo sada sam primjetila da nemam opciju "editiraj" ...ali samo na postu kopji sam ostavila pred par sati..zato sam morala ostaviti dva posta za redom ( naknano sam se sjetila necheg prilichno bitnog a shto sam izostavila u prvom postu )..
kada sam objavila taj drugi post..on je imao opciju "editiraj"...
dali to znachi da che se postovi moch editirat samo u odredjenom roku nakon objavljivanja istih ???
jer..sjecam se da je taj prvi post u prvom navratu-kada sam ga prvi puta pisala pred par sati, imao opciju edit..
tako je bilo i do sada, mislim da imate 1 sat vremen da editujete post... ili je bilo 1 dan... ebem li ga... samo stavite sta uocite, admin ce da proceslja i vidi sta moze, no opcija edit je takva kakva je i tu verovatno nece biti izmena, ako ima potrebe da se edituje uradite to u roku od sat vremena