Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
mailovi se možda preusmjeravaju ako netko kontrolira vutru. to je uvijek najranjiviji servis. predlozio bih update forum platforme zbog propusta, a ostalima bih preporucio da oskljuce slanje obavijesti na svoj mail. moguce da vam netko cita te mailove, u njima znaju biti sve privatne poruke citirane.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Velicanstveni je napisao(la):
mailovi se možda preusmjeravaju ako netko kontrolira vutru. to je uvijek najranjiviji servis. predlozio bih update forum platforme zbog propusta, a ostalima bih preporucio da oskljuce slanje obavijesti na svoj mail. moguce da vam netko cita te mailove, u njima znaju biti sve privatne poruke citirane.

Ne znam ko i kako kontrolira imejle? Mi smo jedini sajt na serveru a vec sad sta radi gmail, yahoo i drugi to nije u nasoj nadleznosti mada tesko da ce google dati pristup imjelu nekom radi uzgoja i slicno. To je veoma opipljiv proces koji google rijetko daje samo u slucajevima zahtjeva interpola i slicnih agencija koje imaju adekvatne razloge. Sumnjam da jedan grower/pushach upada u tu grupu. Toliko price oko ovoga onoga a ja za 10 godina postojanja foruma jos nisam cuo da je neko pao zbog foruma nego najcesce zbog komsija, ortaka i slicno
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Sve to stoji i upoznat sam sa time. No primjetio sam posljednjih dana da svi servisi otkazuju i stvaraju probleme na forumu, pogotovo na štetu prekomjernog loadnja sitea.

Takvo sam iskustvo i sam imao na WP kad mi je ugašen mail i nakon kontaktiranja admina servera je utvrđeno da su preko njega se htjeli ubaciti na server pa su morali radi svoje sigurnosti ugasiti taj servis. Nakon toga je utvrđeno da je WP imao bug u svom frameworku.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Selit cemo se uskoro opet pa ce problemi nestati do slijedeceg problema :)

Jedno je sigurno da nam trenutni hoster ne odgovara cak smo bas razocarani njihovom uslugom a i oni sami su na stalnoj meti napada
 
10.08.2014
34
20
8
Ja sam se pre zanimo kodiranjem razne neke skripte neznam ni sta vise.Dizo na servere skripte luto po forumima za modove pih.Vidim nema chat opcija ili ima ali moja klasa usera je ne vidi!?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
Oops! Something went wrong!


[#CSTART-0]
There was an error connecting with the frižider. Please notify an administrator.


Žao nam je, ali to vam nije dozvoljeno!


[#104211.1]
Nemate dozvolu za pristupanje kalendaru






Jutros baš zeza sve osim početne stranice foruma.

Edit; kratak opis problema.
Nakon što sam zapalio Tutankhamona.uspio sam ući u frižider.Ne treba mi ni ono 'učitaj nesigurnu skriptu' da bi mogao uzeti ljubenicu iz frižidera.
Poduplam tab,f5,resetiram se i pokušam ponovo ući u frižider u drugom tabu ... ne ide više.

Kalendar i Vutra radio mi se isto ne otvaraju,nego ... kad kliknem na to,otvori mi zadnju stranicu na kojoj sam bio.
:spliff: ovo je opisano laički,narodnim jezikom,bez upotrebe onih naziva;tag,ctrl,šift i tako to :D osim tab-a.

Još jedan Edit;
Evo sad sam u frižideru susreo WEEDetix-a.
Kaže i on da ga pate erori :D ,reuma malo manje.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ljudi ajde nekako da mi neko omoguci na cet da dodjem , ako nije problem tj. nisam davno dolazio pa ni ne znam sta se desava , ?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
@Vutragenjo
Imamo neki bug! Prvo sam mislio da je netko napravio grešku kod spajanja tema, pa sam stavio ime teme za koju izbacuje Error (Berba/Harvest-procjena) jer je više nema na forumu, a postovi su u ovoj https://vutra.org/topic/12403-pomoc-oko-susenja/, koja iz nekog razloga opet ima debilno ime, a preimenovao sam ju neki dan.
Ovaj sistem je banana teška... nemam pola opcija koje sam imao prije, a šteka svako malo.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Na vB mislim, ovaj mi se od samog starta ne dopada ;) Nisam nikakav expert, ali funkcionalnost nije jača strana ovom sadašnjem. To ti dođe nešto kao linux i windows. Linux je funkcionalan, win. je šminkica :icon_lol:
Nego, jesi skonto šta se dešava? Nije mi jasno zašto se tema sama preimenovala. Nema logike... wtf?
Možda nije dobro mjesto za raspravljat o ovome...