Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
pozdrav , imam mali problem, koristim sinov lap i sad sam ostao stalno prijavljen. Nosi ga ponekad na faks, nije mi baš drago da je prijava otvorena, kako se vratiti na prijavu po želji a ne automatski?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
@hazeri Sto se tice zadnjeg postera izgleda da radi samo na home stranici. Vidjecu da to nekakao ispravim. Mada cekam da stavim listu promjena pa ih odjednom, u nedelju najvjerovatnije.

pozdrav , imam mali problem, koristim sinov lap i sad sam ostao stalno prijavljen. Nosi ga ponekad na faks, nije mi baš drago da je prijava otvorena, kako se vratiti na prijavu po želji a ne automatski?

izloguj se pa se uloguj i imas opciju da ne budes prijavljen. Ako si i dalje prijavljen onda obrisi cache

ubi me veličina slika
na prošloj verziji je bilo dobro
ovo je preveliko

ili da smanjujemo slike
no i dalje su stare slike ogromne

Ne mogu da skontam ovo. Koje tacno slike ako moze neki screenshot pomoglo bi. Jesi obrisao cache?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Da,tako je.

Na prošloj verziji je bolje.Sve slike su imale isti format(full screen) u postovima.Ako je koja bila veća,klikom ju zumiraš.I amen.
Ovo je nepregledno.Velike su brate:)
:)No,kako kažeš...stvar ukusa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
samo sve slike na istu rezu stavite, i kad ih kliknete full image biće jednake u fullu sve...sve ista reza za taj post, neki peti post malo manja ili veca, nema veze...
jel nam se povecala velicina max po slici ili je isto?:kafa::razvaljen::
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
"ctrl" pritisni i scrolaj mišem dok ne dobiješ željenu veličinu foruma. ( to za one kojima smeta veličina foruma tj.prikaz)
 

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Ukoliko neke teme fale i ukoliko nesto ne radi kako treba javite na temi:

https://www.vutra.org/threads/problemi-sa-forumom.9037/

Fali ova tema na forumu. Hocel se moci vratiti? Imala je dosta postova.:razvaljen::

Screenshot_2017-12-13-20-17-20.png Screenshot_2017-12-13-20-17-28.png


Eh da i kad zelim s profila da nadem neke svoje teme kad kliknem "Pronađite sve teme od Štaćukadjevolim"

ic-6075.png

Pise da nema ni jedne teme 99% neki bag. Tako i kod drugih, kod nekih radi kod nekih ne, a teme se mogu nac na forumu al dok se nade prode godina, ovako je jednostavnije.

ic-9351.png
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.478
8.745
258
out of space & time
Ne znam da li mi se samo cini, ili nema vise nekih tema?
Npr. trazim "jednostavni vodic za uzgoj sa cfl" , mislim da je autor chilihead. Htjedoh da postam pocetniku da malo procita, ali nisam uspio da nadjem preko njegovog profila..

edit:
izvinjavam se, tema postoji, dobri kolega moj Rajko mi je pronasao..
 
Poslednja izmena: