Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Izrezak.PNG
A server error occurred. Please try again later.

Jel' ima još neko problema sa stavljanje slika na forum?

:fuck:danas mi ide update dnevnika:fuck:
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
@Vutragenjo

Kada probam uploadati slike, dobijem stalno ovu poruku: "A server error occurred. Please try again later."

A to da forum ne radi skoro od Petka, to znas i sam :p :p, a i mi :D isto tako ne prikazuju se smajliji..

Šta čiko Krunix kaže na to sve.. pored astronomskih cijena kod njega ovo se ne bi trebalo dešavati ;)

Peace out
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Sinoć se htio upalit i štanga, bio prisiljen gledat tv :fuck:. Više ni ne neznam šta bi na netu, bez ovog foruma. Točno sam osjetio psihičku krizu, a ono host error. Od ispadanja zubi, znojenja i grčeva ništa znači fizičke krize bez foruma nema definitivno :thumb:.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Na svu srecu pa naleti na dokumentarac pod nazivom "Thrive" pa me to nekako spasi i zaspa.. inace isti slucaj kao i kod @No Joke
Ovo ce biti prije do servera, tj do hostera.. što je vrlo neozbiljno kada se pogledaju cijene (ako se radi o hosteru na kojeg mislim..)
Vutragenjo imas ozbiljniji hostera koji su 1000% offshore, npr Island, Panama... hostinzi gdje se whistlebloweri hostiraju, politicki gonjeni..
Gdje cak cannabis content ne igra uopste neku ulogu.. a sto se tice zastite privatnost.. on point.. a o uptimeau i stabilnosti da ne pricam..
Serveri koji se hostiraju u atomskim bunkerima.. i slicno.. a cijene su pristupacnije od sadasnjeg hostera..