Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.04.2009
140
138
43
275295 Screenshot_141.png

Znaci ''Led sijalice ( zarulje ) E27 '' nisam otvorio ni procitao novi post... zadnji ''gde kupiti aktivni ugalj'' sam procitao. Ne vidi se razlika izmedju procitanog i ne procitanog
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
meni na dark temi, kad idem na ,,novo,, ne zelene se nove teme,
srediće se :)
ista stvar i kod mene, ne znam koji je novi, koji je stari thread/post, izgleda kao da je sve ''procitano''.
Ljudi hoce da kazu da si u sekciji "sta je novo" imao u uvid i na teme koje ne pratis i ima napisan novi post ali su napisane zelenom bojom, kad procitas u toj istoj sekciji taj naslov bude bijele boje sto znaci da si procitao zadnji post. I ja bih da se to vrati. Jednim pogledom vidim jel ima nesto novo ili ne.

Ovako izgleda kao da sam sve procitao. (znam, ima ono ljubicasto oko za teme koje pratim, ali ovo sa bojom se odnosi na sve postove u sekciji sta je novo)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Radi obicni search sa retardiranim algoritmom sto se vidi i po rezultatima pretrage. Onaj napredni nesto zeza al rijesimo i to:

 
17.04.2009
140
138
43
276081

i dalje nema razlike izmedju procitanih i neprocitanih tema, daj stavi da su bar BOLDANA slova od ovih neprocitanih, ovo apsolutno nema niti najmanjeg smisla, od upgrade-a ide sve na losije a ne na bolje ?!!?!?!?!?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik