Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Istina je da vasi provajderi mogu saznati da idete na vutra.org ali nece znati ko si i sta radis na forumu jer je konekcija enkriptovana. E sad ako pogledas cinjenicu da oko 90 posto i vise ljudi koji posjecuju sajt ne growaju nego se uglavnom informisu...dolazimo do zakljucka: Zasto bi se provajder uopste se smarao da ista provjerava i sta bi oni konretno imali od toga. Cak i da im policija trazi sve ip-ove koji idu na sajt (za sta nema zakonskog osnova) ne znam sto bi sa tim ipovima. Tako da Tor koji tvoj IP djeli sa milionima ljudima u nekom smislu je nesigurnija opcija. Barem u ovom slucaju.
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
E ljudi , imam problem sa ovim moderatorom "Himalaya" , lik me odavno smara i preti banovanjem , nisam znao ko je i sta se desava komplet sam se povuko u dnevnike i sad je dosao i tu javno provocira , kad mu odgovorim obrise i preti banovanjem.
Ja nemam gde , evo nisam ga ni pomenuo nit je bio tu dosao je samo jer sam ja tu da smara , nit sta pomaze nit gleda
dedskin je napisao(la):
Nemoj bro da flipas , pa videces pol u vegetaciji tamo negde 40-50 dan , nema potrebe zbog toga da se pati biljoza , ona ce pokazati sta je , doce vreme oko 40-50tog dana , kada ce svaka izbaciti pre flower , i tu vidis , mada ja vidim i pre toga samo ne 100% , obicno bude razvijenija biljoza , sto brze raste i deluje jace , ta je muska
Ja sam tako video , to kasnije i potvrdio , napravio clone box da flipam da vidim sta je zensko , medjutim nije bilo potrebe , pokazu i u vegetaciji sa preflowerom sta je sta .
Ti ces poceti dobijati poene za gluposti koje pises na forumu!!!

Sad zadnji put

@dedskin
Pa covjece ti sebi ne mozes uzgojiti biljku a ides savjetovati drugima kako i sta da rade :)
Nema rasprave vise

Ocigledno je da me lik smara , odgovor na javnu provokaciju zove spemom , brutalno zloupotreba polozaja . Nasladjuje se iskaljivanjem licnih frustracija na korisnicima foruma . Zbog toga moram da ulozim ovu primedbu ako joj ovde nije mesto mogu da prebacim gde jeste ili da se prebaci ali da budem obavesten, moguce je da ce on i to da obrise i opet da me napada zbog toga . Ako me banuje sta ja tu mogu , nemam kud primoran sam . Da su neki klinci blokirao bi ih al njega ne mogu .
 
  • Haha
Reactions: Jojoman

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
dedskin
drug, malo si ti vremene proveo na ovom forumu da bi video do tancina kako stvari ovde finkcionisu.Provedes jedno godinu, dve citajuci forum i postas ponekad.Tek kad budes savladao momacki gradivo growanja, onda tek lupas savete, ovo ono....Alergicni su (smo) na krive savete itd...jer kad problem nastane, najmanje ti treba krivi ili nesigurni savet...niotkuda eto duplog problema...Nemoj krivo shvatiti, samo dobro-namerno ti kazem....znas kako se kaze..."ne shvataj zivot preozbiljno i ovako se neces ziv izvuci...":D
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Pa mislim stvarno,taj himalaja...totalno neodgovorno s njegove strane...kakva upozorenje čoeče,to se odma po kratkom postupku :zvizd:
Al sad ozbiljno. Ajde ti majstore pročitaj pravila foruma. Al ono,baš sa razumjevanjem. Svi moderi,grow support i prijatelji su te statuse zaslužili. Nije baš dobra ideja prozivati takve ljude.
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
@Pantagan Vidi tebra , nema problema , to je tvoje misljenje . Ja mogu da se slazem ili ne slazem , nikako ne mogu da ti brisem poruke ili da zabranjujem da iznosis svoje stavove .
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Velika je razlika izmedju iznosenja stavova i iznosenja netocnih informacija i davanje pogresnih savjeta drugim clanovima. Stav mozes imat kakav hoces al ako mislis krivo savjetovat druge onda se mora nesto poduzet.
Problem je u tome sto si toliko uvjeren u svoje "znanje" da ne prihvacas tudje kritke i ne razumijes zbog cega sve ovo. Djaba ti i da growas vec 30 godina ako ponavljas iste greske ili radis nepotrebne stvari.
E sad... ako ti svi velimo da nisi u pravu, jedino tebi smeta himalaya od svih ljudi na forumu, hrpa tema ti je na groblju, vec si se jednom javno zalio na "moderatore"...... ko je onda u krivu? samo ti ili cijeli forum?

... tako da, ili se prilagodi forumu i pazi da ono sto savjetujes je sigurno istina ili nemoj uopce savjetovat...... ili pronadji drugi forum ako ti ne pase.
3f122g.jpg
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.731
358
I sam sam to primjetio prijasnjih dana prilikom odjave ali sad radi ok, mislio sam dae do preglednika ali ko ce ga znati!
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.963
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
a mogu da se slazem ili ne slazem , nikako ne mogu da ti brisem poruke ili da zabranjujem da iznosis svoje stavove .
Sva sreca pa ne mozes niti ces ikad to moci,al ja tebi mogu! Namjerno sam te pustio da vidim do kojeg ces lvl ici sa glupostima,da se ne izrazim malo drukcije a mogo bi slobodno jer si i ti sebi dao prostora da me po drugi put javno kritiziras!!! Ti? Od kud tebi pravo na to? Mislis ako si uzgojio dvije zakrzljale biljke da nesto znas? Ne znam samo kako neko vec nije prepozno taj tvoj zlatni talent i reko ti da otvoris mentorski kutak da ucis ljude kako usrati biljku
Dobio si sansi vise od bilo kojeg clana ovdje i nisi se znao malo povuci i razmisliti malo o tome
Bem ti umjesto da uzivam kavi i vejpu ti mene smaras i ubijas mi subotu
... tako da, ili se prilagodi forumu i pazi da ono sto savjetujes je sigurno istina ili nemoj uopce savjetovat...... ili pronadji drugi forum ako ti ne pase.
3f122g.jpg
A njemu je privilegija istekla
Svi moderi,grow support i prijatelji su te statuse zaslužili. Nije baš dobra ideja prozivati takve ljude.
Tako je zloco :vutra:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
U zadnje vrijeme nas stalno prozivaju.
Jedni kazu da smo bahati i strogi ,a drugi tvrde da smo se opustili i da nam presretaci lete ispod radara.
Ocito trebamo poceti reagirati po starom provjerenom sablonu.
Pucaj ,pa tek onda kucaj...to rijesava masu problema i ne trazi objasnjenja.
Prije su se banane prodavale na dnevnoj bazi..nisi mogao nabaviti toliko banana koliko se trazilo.
Danas se moderi ispricavaju za svoje postupke ,a banane trunu .....
Znaci vrijeme je.....Zlockoooooo :D
Zlajo podpisujem sve sta si napisao :)samo sto ja rolam..ne duvam tu spravu ko ti:cool23:
 
Poslednja izmena: