Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Ja se vama divim ljudi kolike zivce imate i sta sve trpite da bi mogli pomagat i dijelit znanje drugima.. Da se mene pita ja bi uveo onu staru "batina je iz raja izasla" za ove nedokazne clanove..
Da napisem nesto vezano za temu.. Ja koliko sam ovdje nikad nisam imo nikakvih problema s forumom, cak ni ovo s odjavljivanjem jer se ne odjavljujem.. Meni forum radi ekstra i sve pohvale :thumb:
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ja bi da prijavim problem koji se vratio od predzadnjeg "velikog" update-a. Dakle, ponovo se obavijest o odredjenoj temi prikazuje u vidu predzadnjeg posta umjesto zadnjeg koji trebas. (pogledati dvije stranice unatrag) :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
@mr.dr.Smok slazem se da bi trebalo malo ozbiljnosti ali ne mozes nafuranim novacima objasnit da ne uzimaju forum zdravo za gotovo kad vide sta se uzgaja po nasim prostorima. Meni su najsmjesniji ovi sto upadnu s pricom sutra sam u bg zg(nije bitno di) jel moze ko sta rijesit, preporucit itd... Zamisli kakvo je to omalovazavanje clanova, pogotovo titulaša.. Pa na sta ti ovo lici.. Nije bed pomoc oko ugoja za sebe i sve to al de malo stanite ljudi na loptu, ovdje su ljudi masu iznad vas sa zivotnim prioritetima i pogledima na svijet, iskustvima... Ili podjebi po forumu, ne lozite se, ovo je mozda samo forum al predstavljas se pred likovima koji su davno vec iznad tebe i tvojih razmisljanja... Ma smijesno brate kakvih sve likova ima, a i tuzno je to da ne mozes covjeku pruzit postovanje i shvatit neciju zajebanciju kroz kuliranje, a kamoli zajebanciju pravih glava(ozbiljnih titulaša), pa vjeruj mi da ti niti jedan taj covjek ne zeli lose a to sto ti baci spiku i isprda te to je po tvojoj zasluzi... Svi oni cuvaju "obraz" ovog foruma, a to sto je netko tolerantan a netko lud pa te izbije iz cipela uz podjeb e pa brate moj zapitaj se sta ti je to trebalo da si to zasluzis..
Ekipa je najjaca, one love for all prave glave! ❤
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Ne mogu uplodat sliku, piše...
"Pojavila se greška na serveru. Molimo pokušajte kasnije ponovno."
Jel to privremeno samo neće ili je do mene nešto?:)
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Tražilica preko "mobilnog prikaza", ne radi samo meni ili je normala tako? Prije preko 2moba nisam mogao tražilicu koristiti, sad od kad sam na tabletu ista priča.. radi tražilica ali kad prebacim postavke na "računalni prikaz"? Stoga nije neki veliki problem ali me zanima jel samo meni tako jer čudno da mi je isto na 3 uređaja da bi bilo samo kod mene?
Edit; sve su androidi :)