Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Tem@ kod mene radi normalno al nisam android vec
Kod mene nikako, sigurno 3 različita android uređaja sam probao..ali tako je odavno, čini mi se da je jednom genjo nesto gledao i reka "probaj sada" i taj dan je radilo i vise nikad..ali dobro,pa nije sad to neki problem veliki, kazem,prebacim samo na "klasičan prikaz" da ukucam ako mi bas treba tražilica i sve 5.. više me zanimalo jel tako svima na Androidu ili je ipak do mene..
:thumb:
Edit, da ne zatrpavam forum nepotrebno @Pablito ovdje ti zahvaljujem,evo pokusao sam sad i radi, tnks:thumb:
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Pablito

Pablito

Banned
Banovan
02.07.2017
374
2.148
143
Amsterdam-Netherlands
Kod mene nikako, sigurno 3 različita android uređaja sam probao..ali tako je odavno, čini mi se da je jednom genjo nesto gledao i reka "probaj sada" i taj dan je radilo i vise nikad..ali dobro,pa nije sad to neki problem veliki, kazem,prebacim samo na "klasičan prikaz" da ukucam ako mi bas treba tražilica i sve 5.. više me zanimalo jel tako svima na Androidu ili je ipak do mene..
:thumb:
Probaj kako sam ti napisao
Izmena: @Vutrajojo nema na cemu ;)
 
Poslednja izmena:
B

buksnica1987

Guest
upisem pw sto si mi poslao i posle trazi taj kod koji ne dobijam na mejl.
trazio sam na mejl a ima 900 i kusur poruka i nema ih ili su iskorisceni,
a moram i da iskljucim da mi ne stizu objave u temama koje pratim samo nemoj
da iskljucim tako i neka obavestenja vezana za upad na forum i ove kodove koje sam dobijao.
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
da two step ali ti trazi 6to cifreni broj koji dobijes na mejl, tako sam se pre logovao kad bi mi trazilo
two step ver. ali posto si to maknuo onda nemam/o briga vise.
ps. verovatno sam sam to aktivirao.
 
Poslednja izmena:

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Meni su admini promenili tj. skratili nick. Prvobitni je bio sjaj očiju mojih (som) dok mene interesuje da li se još jednom može promeniti nick jer je već menjan jedared. :)