Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Zasto nekad kad hocu da dam reakciju na post tj da kliknem svidja mi se izbacuje ovo sa slike, i kad se to desi taj post mogu samo da oznacim sa "Svidja mi se" ne izbacuje mi druge reakcije, a npr odem u drugu temu i tu mogu, jel to tako treba?
svidjamise.jpg
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Ok trebalo bi da je rjeseno
Ipak ne radi sad sam se cuo sa kolegom kaze da i dalje nemoze.
Aj neko ko moze nek potvrdi acc LikDesni, To sam ja isao testirat dal radi sada. Dat cu taj acc frendu, i neznam dali imate opciju da stavite da moze PM slat, da mozemo međusobno slat poruke, krece u grow, kupnju opreme, tako to pa da mu pomognem, a prek drustvenih mreza ne zelim pisat o growu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Zasto nekad kad hocu da dam reakciju na post tj da kliknem svidja mi se izbacuje ovo sa slike, i kad se to desi taj post mogu samo da oznacim sa "Svidja mi se" ne izbacuje mi druge reakcije, a npr odem u drugu temu i tu mogu, jel to tako treba?
Pogledajte prilog 321879
Ovo je enigma meni se nikad nije desilo. Možda nekako ga zbunis :)
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Meni se desava konstantno, npr udjem u temu "Sta se slusa" i tu mogu samo da lajkujem i izbacuje mi ovu vrstu potvrde, skoknem u temu "Sta se pusi" ili neku drugu nebitno tu mogu da dajem reakcije normalno i tako malo malo pa se neka tema zbaga, cudno priznajem.