Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Marven

Aktivan Član
16.02.2019
169
1.159
143
34
Jel sve ok sa stranicom? :)
Nešto mi se jako sporo učitava forum, slike ne loadada do kraja i traje duuugo, izbacilo mi cloudflare error. Još jutros je sve ok radilo. Isprobano na mobitelu i kompu, Chrome i firefox.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Sve je u redu, samo izgleda da host ili server ima malo problema, forum je ponekad malo sporiji a nekada neće da se učita iz prve, krenulo je od nekih 2 ili 3 popodne kada se forum bio ugasio na nekoliko minuta pa se vratio inače meni sve radi samo malo sporije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Marven
D

Deleted member 63659

Guest
Još bih jednom najponiznije zamolio admina da resi problem neprolaza aktivakcionih mailova.

Hvala!
 
D

Deleted member 63659

Guest
ima problem onaj tko se u nedelju pokušao dva puta registroavti ali nije prošlo, a nema ni jedan drugi nacin da se obrati administratorima, nego ovako...
Ako mozda postoji neki drugi nacin?
 
D

Deleted member 63659

Guest
a postoji li nacin da ti kazem taj nick a da nitko drugi ne vidi
pardon sto sam paranoik :), ne bi hteo da se vidi povezanost medu ova dva nika.....ako moze
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Zasto neke veoma bitne teme su vremenom izgubile slike update-ova slika, naprimer malopre otvaram temu ,, susenje i cruing metoda,, a ne ocitava mi sliku od Stonera koji je sve lepo prikazao i argumentovao, cita mi slike tek zadnjih 4 godina foruma i mozda iz 2015te, ima jako zanimljivih tema al bez slika nije to to, ja sam ovu izdvojio od mase njih, steta je, jer kao sto je i meni pomogla takva tema, pomocice i drugima, zato je jako bitno da se ako je moguce sve slike povrate, svako dobro zelim..::umirem:::razvaljen::
 
20.06.2019
2
0
1
65
da radi se o kveLe, ne dolazi mu na mail kod za duplu verifikaciju, registriran je i aktivan nego je problem s tim dolaskom koda.. Zadnji put stigao 25.8 i nakon 30 dana kad je trebao novi, više nije dolazio.. Ako se može to maknut s profila ili nekako da kod stigne..