Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
jel to neko ispravio bagove ili sta?
menjao nesto u profilu i trebalo automatski da posalje konfirmaciju i sebastijan!
vise od dve nedelje!!!

onda saznam odje da ne radi..
jel??? a kako mi sto nemamo rl frendove ovde?
ne radi ni ono contact us!

cak i dva nova acc otvorio ni tu nisam dobio imejlove.
mogu da se brisu, grampi je jedan, drugi je treciJBT.
 
  • Haha
Reactions: Badi and Сјај

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Jbg imaju ljudi i svog posla, bio sam i ja lud dva tjedna i više heh.. Onda sam se sam sebi čudio da se toliko mogu nadrkat zbog foruma, a onda skontam da je ipak ovaj forum nešto posebno pa se opet živciram jer ne mogu ući ahahah... Uglavnom mi smo skontali ako nejde preko moba, kod će stići na mail ako se ide na prijavu preko Internet Explorera, ostali ne rade, nije mi jasno al et.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ok sada email-i rade. Ja se izvinjavam svima koji su imali problema sa registracijom ali nadam se da je to ispravljeno dok opet ne odemo kod drugog provajdera. Mi saljemo preko 20,000 imejla mjesecno a tu ima spam emaila tako da slijedeci korak je ciscenje svih imejla pa cemo vidjeti kako to ide. To ce se srediti negooooo.....problem je da imamo veliki broj registrovanih clanova koji cekaju email confirmation tako da zadnjih par mjeseci je bilo manje novih clanova koji ucestvuju u diskusiji jer im nikad to nije odobreno jedino admin licno. Tako da sada svima njima treba RUCNO poslati confirmation email (ima ih bas bas dosta).

To se desi kad odlazes rijesavanje problema ili cekas da neko drugi rijesi :)
 
09.09.2020
20
30
13
Hvala na linku za aktivaciju, konačno! Bilo je pomalo sumorno, kao u nekom limbu: možeš čitati ali ne i otvarati veće fotke, ne možeš pisati postove, ne možeš slati poruke, nitko te ne čuje i ne vidi, a ti bi baš pažljivije pogledao neku fotku ili se nekome obratio... O opciji "pretraga" da i ne govorim... :) Sad je super.
 
09.09.2020
20
30
13
Ako nešto tražim na tuđem kompu npr.,dakle ne prijavljen,onda u gugl kucam pojam i vutra na kraju.

Pa da, jedino što možeš tako bez aktivacije i jest samo čitati, pa onda shvatiš da ionako ne bi trebao ispitkivati bezveze već čitati sam, tražiti teme i informacije kako god znaš. Tako da je to ustvari dobra škola. Treba sve nove članove ostaviti neko vrijeme u limbu neaktivacije, pa da vidiš...
Što se tiče ovoga što sam citirao: tako sam i radio, preko Tora, na svom kompu. Ne mora se nužno maznuti nečiji komp, zar ne? :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ok. Opet nije radilo nekih 12 sati sigurno. Sad opet radi i nadam se da je to to. Mi ne saljemo emaile sa naseg servera vec koristimo "third party" email service jer su pouzdaniji i ne opterecuju server. Javite ako nesto ne sljaka ili ako mislite da dobijate previse emaila svaki info pomaze :)


Hvala na linku za aktivaciju, konačno! Bilo je pomalo sumorno, kao u nekom limbu: možeš čitati ali ne i otvarati veće fotke, ne možeš pisati postove, ne možeš slati poruke, nitko te ne čuje i ne vidi, a ti bi baš pažljivije pogledao neku fotku ili se nekome obratio... O opciji "pretraga" da i ne govorim... :) Sad je super.

Ja nisam aktivirao tvoj nalog. Mislim da cak necu rucno nego cu poslati email svima koji nisu verifikovani da kliknu na link da se opet verifikuju.
 
09.09.2020
20
30
13
Ja nisam aktivirao tvoj nalog. Mislim da cak necu rucno nego cu poslati email svima koji nisu verifikovani da kliknu na link da se opet verifikuju.
A jel? Pa kako je onda moguće da sam nakon nekoliko mjeseci klikanja "pošalji ponovo aktivacijski mail" i slanja poruka preko "kontakt" formulara iznenada dobio mail s linkom za aktivaciju (čak dva)? Mislim, nisam ništa drugačije radio nego prije, a ipak mi je iznenada došao mail...
Ili hoćeš reći da mi nisi ti "ručno", osobno, aktivirao nalog?
 
09.09.2020
20
30
13
Da, hocu da kazem da nisam rucno jos nista uradio sam par testova. Mozda je @PowerSeed ?

Mozda je sistem sam odradio zakasnjele emaile moram provjeriti pa javljam to bi bilo super.
Hm, interesantno... Evo materijala za paranoje. :)
Iako, baš tih dana kad sam ja dobio konačno te mailove, vidim da je baš na ovoj temi bilo nekih pozitivnih reakcija oko toga, pa sam pomislio da ste vi, admini, nešto poduzeli... Ali stvar je izgleda pomalo misteriozna...