Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Zanimljivo je to shvacanje tudjeg 'problema'.
Nisam ni ocekivao da ce ga velika vecina shvatiti :D
Trebao sam 'like' staviti pod navodne znake, mozda ne bi vecina gledala u tu 'tocku'.

Rasclanio mi se post u dijelice, ne bi li shvatio da je to sasvim jedna normalna pojava. Da otvoris forum nakon sat, dva izbivanja i vidis da imas 66 'lajkova' od istog clana.
Samo u tom jebenom momentu. I onda nastavljaju pristizati nesmiljenim ritmom.
Tako u subotu, tako u petak navečer :D
Sta je sa tvojom notifikacijom @budalin ,mozda sam i od tebe dobio notifikaciju tu vecer.
Mozda si mi lajkao post u novom dnevniku, mozda me pitas nešto, neki savjet.
Naravno da nisam pogledao ima li ista drugo u masi jebenih lajkova tu i prethodnu vecer.

Izgleda da je jedino rjesenje ugasiti sve notifikacije :ajnstajn:
Bit jebena biljka na ovom forumu :D
No, eto. Sreca pa je prestao.
Joj sto volim ovu psihologiju :D
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Kontam ja tebe Ven, ali ti nemas problem sa likom sto ti puca lajkice, samo si mrzovoljan da listas notifikacije, posto kazes nisam ni pogledao u masi lajkova dal me ko sta pitao i to :D a reci mi, sta mislis kad vutra jednog dana bude imala nekih 7x vise clanova, to ce ti biti normalno da imas 100-200 notifikacija danas, a ne udjes par dana, e onda ce biti belaj :D razumijem te savrseno sta hoces reci, ne brigaj prika, ali eto dosao lik sa fejsa instagrama i slicno na vutru i onda za njega je to normalno, danasnjica je to stari :D al najvise mi se svidio onaj dio, s oprostenjem, koji ti je qurac :D :p
 

svejedno

Samo da se kotrlja
10.12.2019
520
4.389
163
Na dnu vrha
Vein tvoj problem je stvarno specifičan :D ali da, ima tu materijala u tvojoj primjedbi, ponekad se i ja pogubim u notifikacijama pa preskočim bitno. Bilo bi zgodno kad bi bila kraj zvona još jedna ikona samo za lajkove.. al to je vjerojatno ne moguće izvest
 
  • Sviđa mi se
Reactions: silvester

silvester

Aktivan Član
29.07.2018
89
367
53
Ven stvarno ima velikih problema hahah

Ono što mene buni je kad uploadujem neku sliku ona se pojavi ovde u postu i dole u atachmentu
znači 1 ista slika stoji na dva mesta, što nije problem ali čudno izgleda i mislim da je nepotrebno

Evo baš da probam, možda lupam
41iim3l9ngw61.png

Edit: u stvari u redu je, sry :D :))
 
Poslednja izmena:

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
od sad postoji samo M@te. al jel imas pass za ovaj? fuck, ako nemas kako da ti javim
Nažalost nemam pristup mailu s tog računa,nema veze dovoljno sam te namučio,ali nisam ja opet bio zaboravio pass od tog profila ,logirao sam se normalno sve dok jednom prilikom logiranja mi izbacilo spomenuti profil s starim nickom "tema", i pisalo 0 poruka,0 lajkova,krivo mi je jer sam od 2011 koristio taj profil i više mu nemam pristup, a ništa,krećemo iz početka u novo desetljeće:):thumb::rasta: peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
trazio nesto preko gugla a za na vutri, izbacio neki popup za nesto staro, nisam citao, vutra je, klik dalje.
pokupim link posta i pejstujem na catu i ljudi ne mogu da ga otvore

VenloNL je napisao(la):
Vaša veza nije privatnaNapadači možda pokušavaju ukrasti vaše podatke s web-lokacije ********* (na primjer zaporke, poruke ili brojeve kreditnih kartica). Saznajte višeNET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID

a i strana koju ja mogu da otvorim je falicna i neka cudna adresa

1622112193458.png
 

PromjenioSamIme

Aktivan Član
03.11.2020
507
2.224
163
Ne znam od kud taj IP, ali mislim da je naša statička IP adresa 104.21.82.76.
Iskreno, sve ostale bi zaobišao. Najsigurnije je s www.vutra.org, DNS je unikatno pokupio IP i tu nema brige :D

Edit: ovaj IP koji vidiš je ipak dobar IP, iz nekog razloga DNS nije pokupio naziv domene.
A vezano za sigurnost i password, postoji mogućnost da su imali problema s https certovima, nebi trebalo ništa strašno biti
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ne znam, vidis da gore ima 4 tab-a i to na naskom, meni je seting na engleskom i ima ih 5

1622136932342.png


guglao sam "high maintenance, vutra"
bez navodnika, naravno :D
i onda nadje ovo, kad kliknem na link o serijama

1622137190899.png

onda continue i dalje onaj prvi post sto je venlo napisao?
 
Poslednja izmena:

PromjenioSamIme

Aktivan Član
03.11.2020
507
2.224
163
Ni ne znam kako zapravo izgleda na PC-u, koristim samo na mobitelu :D

Stvar je da server ima svoju IP adresu, a DNS server mappira IP adrese na neke domene koje su pamtljive.
Ovo dvoje je isto:
194.145.209.165/threads/problemi-sa-forumom.9037/page-149#post-734403

vutra.org/threads/problemi-sa-forumom.9037/page-149#post-734403

Onu obavijest koju dobiješ od googla kaže da certifikat nije ispravno postavljen i da tvoji podatci kao npr broj kartice neće biti enkriptirani. To je bitno ako na toj web stranici kupuješ. Mislim da za ovaj site nebi trebalo bit problema :D

Eto netko tko je iskusniji sa serverima nek me ispravi ili dopuni, nije moja domena :D
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sa software strane nije bilo problema. Znaci do servera i provajdera. Nas backup postaje stvarno prevelik. Ne znam sta da radim povodom toga jer ima tona nebitnih stvari koje samo okupiraju prostor, bilo bi dobro obrisat postove starije od 5 godina ali onda ce nestati i post count svakog clana koji je postovao na tim temama :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PromjenioSamIme

PromjenioSamIme

Aktivan Član
03.11.2020
507
2.224
163
@Vutragenjo
Ja bi softwareski okinuo SQL da povuće trenutni post count, lajkiče i slično. Proširiš user tablicu s tim jednostavnim metadata i ajmo jovo nanovo :D
Jedino što bi onda trebalo rezimirati sve prave mudrosti koje su starije da i one slučajno ne nestanu
Il podić neki kubernetes server pa neka nas horizontalno skalira koliko treba :D
 

Tommy Chong

Aktivan Član
13.07.2012
489
3.195
143
30
Jamaica
Da nema efekta probo sam,nije do sad nikad se desilo,uvjek je ovako kao na slici gore,ne želi je otvorit.Nije mi toliko ni bitno,al zanima me čisto razlog kako je došlo do ovog,možda je se još nekom desilo,pa reko da pitam:D........peace
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Vidjao sam takve postove. Najčešće je link s greškom. Ajde ako hoćeš imaš “report” ili Prijavi nastaju post, ili pošalji meni link u poruci pa da vidim.