Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.06.2022
3
7
3
Meksiko
Pokusavam vec neko vreme da se registrujem ali mi ne uspeva da verifikujem nalog. Koja je caka? imao sam ranije nalog ali ne znam ni ime, ni mejl, ni sifru. Nemam dozvolu da se obratim moderatoru a ne mogu da pretrazujem forum pesaka, iz teme u temu da vidim da li je neko imao slican problem. Pokusavao sam i preko androida i desktopa da se logujem. Ista stvar. zoP
 
01.12.2007
2
1
3
44
Pozz svima ....

... Kako da dođem do svog pravog accounta (Beeze_SA)??? Koliko vidim - nekad kreirao i ovaj acc i danas Bezze_SA-gost ... pa čak i Koki_SA ... ali ne znam koji je pass niti mail sa kojim sam se reg.
Možeš li mi Genjo ( @Vutragenjo ), ili bilo ko od moderatora / PU forum ... ??? trenutno, reći samo mail ...

P.S ..... pokušavam se sjetiti, na koji mail davno su dolazile mi obavjesti o odgovorima na forumu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Captain Fantastic

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa ti si Vutra veteran:)Pogledajte prilog 500723 ne znam,možda ovo pomogne,a ne treba ti Vutagenjo,nego netko od administratora. @opa cupa,@Bizzzo,@jesam to sam se uspio sjetiti. Nadam se,da buš dobio profil:thumb:
Vrača se stara garda:)
U vrijeme kad sam ja bio... Genjo je aktivan bio, kao i mnoogi ...
Nove admine ne poznajem, jer u zadnje vrijeme naletim malo, bacim pogled brzinski samo ...