Problemi SA Kompjuterom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
HahahHAhhhaaa :rofl: Green gde nadje te ludake :D

e mislim da ce onaj anti (ne znam ni ja sta) sto mi drugar donese biti dovoljno...a kaze da ima i neku drugu opciju ... videcu kada sutra dodje sta ce se izdesavati
 
18.10.2006
39
1
0
33
kad smo vec kod anti virusa i tih govana ja imam problem sa nod 32 kad sam reinstaliro windows i instaliro nod 32(stariju verziju) update-ovo sam ga i sad svaki put kad se konektijem izbaci mi error da nemoze da se updatuje....koji mu je tuki???
 
18.10.2006
39
1
0
33
kad smo vec kod anti virusa i tih govana ja imam problem sa nod 32 kad sam reinstaliro windows i instaliro nod 32(stariju verziju) update-ovo sam ga i sad svaki put kad se konektijem izbaci mi error da nemoze da se updatuje....koji mu je tuki???

jesi razmisljo mozda da ti se nije nakacio neki haker pa te zajebava?!
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
postoji worm " msblast" koji ti restartuje komp nekoliko minuta posle prikljucenja na net.postoji posebni programcic kojim se resava taj problem.

IE ne jer je vecina virusa pravljena da prolazi kroz taj program,znaci zato je bolje opera ili mozila

i ja mislim da je najbolje formatirati C i posle obavezno stavi neki antivirus posto si rekao da ga nemas.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
e moja protiv svoje volje naduvana da obavestim i tebe posto vidim da pises...

bio mi je drugar veceras i instalirao mi je F-SECURE
kaze da ce malo komp seckati dan dva dok ga on ne pretrese TOTALNO i onda bi trebalo biti sve OK :wink:
valjda
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Pogledajte vreme predhodnog posta i vreme ovog posta...

F-SECURE je nasao D J U B R E malo

Email-Worm.Win32.Warezov.eq
pored ovog eq izlazio je kao qx zq .....

nasao ga je do sada na 18 mesta ...ko zna gde ga sve ima

ccc
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
I meni se to isto desavalo dok nisam instalirao Avast koji je pronasao virus u radnoj memoriji.Posle brisanja virusa sam morao da formatiram c disk.Sada je sve ok. Nod 32 i Kasperski su po meni losi antivirusi.
 

vec

01.12.2006
49
0
0
symantec je pretežak. radije neka koristi avast, ja ga imam godinama i stvarno sam zadovoljan. ima memory scan (znaci skenira sve procese koji su u RAM-u), ima on-access scanner (skenira sve sta skines s neta) i skenira svaki proces koji pokrenes, tako da stvarno ne propusta nista. jedino ga svakodnevno treba updejtati i to je to.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
od sada koristim F-SECURE
koliko sam video za ovih nekoliko sati razbio je komp na sitne delove i ponovo ga sastavio...
ne usporava mi komp a odradjuje maximalno

problem mi se zvao

Warezov
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
Ja koristim Norton-a mada su mi svi rekli da nije dobar,i vise nisam sigurna da li je dobar ili ne jer mi nikad ,ama bas nikad nije pronasao nekog crva ili virus sto je prakticno nemoguce jer mi je komp non-stop na netu,idem na razne sajtove ( osim onih bRezobraznih ;) ) pa mi je malo cudno da nikad niceg nema.Kao firewall sam koristila BlackICE.
Ne znam,meni je najsigurnije formatiranje,pobijes gamad i gotova stvar,mada bih cisto volela da mi neki drugi program proceslja komp,cisto da vidim da li je taj Norton stvarno toliko dobar ili jedno obicno sranje pa pusta sve i svasta....mada,komp mi istina ne brljavi za sad...

covece,Nina SImone !!!!!!!!!
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
joj Vurtagenooo :shock: pa zar si ti zadovoljan sa njim :?:

meni to mnogo lose...mada je bilo ne registrovan
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
MiGi je napisao(la):
gde ima da se downloaduje za dz taj avast???
trebo bi da nabavim neki dobar antivirus jer cu uskoro dobiti adsl...

Ovde, besplatna verzija:
http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html
11 mb
Registracija obavezna, ali besplatna

neurotransmiter je napisao(la):
Ja koristim Norton-a mada su mi svi rekli da nije dobar,i vise nisam sigurna da li je dobar ili ne jer mi nikad ,ama bas nikad nije pronasao nekog crva ili virus sto je prakticno nemoguce jer mi je komp non-stop na netu,idem na razne sajtove...

Od kad mi je pored Nortona prošao virus (pre par godina) nisam ga video, čak ni na disku :)
Mada šta znam, možda su se popravili.
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
Inq je napisao(la):
covece,Nina SImone !!!!!!!!!

Cemu ovo??? Sta je to ??? :shock: :shock: :shock:

pa to je pevacica,pa mi je krenula pesma,pogodila me,sto se kaze :lol:

sad zbog tebe idem u off topic ali moram...a i ako se neko zali,ti si kriv....majke mi :roll:

"Birds flyin' high you know how I feel
Sun in the sky you know how I feel
Breeze driftin' on by you know how I feel
Its a new dawn, its a new day, its a new life for me
yeah, its a new dawn its a new day its a new life for me ooooooooh
AND I'M FEELING GOOD "