Problemi sa kratkotrajnim pamcenjem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
E ovako...

Pusim vuvulju od 6. osnovne do sada, mislim da sam imao pauzu od god dana citavog tog vjeka...dakle preko 10 godina svaki dan, ama baš svaki, po 5-6 grama. Ustanem odma trubu u usta i krenem dalje (početak dana).

Ne postoji dan kad sam preskočio...e sad vidi ovo... na početku da ti odmah kažem da u životu obnašam poziciju direktora marketinga/digitalnog marketinga/odjela dizajna i web programiranja, idem na sastanke sa vasnicima drugih firmi, sa drugim direktorima itd itd...nešto jako ozbiljno i moj posao je pun rizika, dakle ne smije mi se dogoditi da nešto zab.

Stvar svega toga je, da ja osjetim kako mi utjece na pamcenje, ALI. veliko ALI, nakon toga što zapalim meni to dođe kao neki oblik motivacije, ne popijem kavu i zap cigaru vec zap pola jokice. Inače sve svoje obaveze odradim, posložim, rasporedim što bolje, kako bih sebi ostavio free mind za napušavanje.

Kad sve ama baš sve obaveze rješim, pa i šetnju psa, sjednem i zapalim, al koristim u korisne stvari, za podizanje motivacije, za kreativnost za puno puno drugih stvari, tako da mi trava potice "razvijanje" mozga, al ne pretjerivam kad vidim da je na granici sa glupilom haha.
Dakle, napušim blesu i radim nešto korisno, a ne napušim blesu pa blejim sa prijateljima u zid ili sjedim pijem i prepušavam se.

A ovih 5-6gr dnevno je moja mjera, rasporedim (btw: i cura se nadje tu u 5-6gr haha )

Vu Vu zele :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful and Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Nisam nasao nigde na ovom forumu da mara leci Astmu (koju j imam)... Dok god dimim ja sam super, nemam gusenja, zatezanje u grudima.... Ali problem nastaje kad svi izvori presuse kao sto je recimo sada... Tada poludim, jer mi ne pomaze pumpica nikako... A za pamcenje ufff.. uvek se setim gde sam ostavio torbicu sa alatkama za pravljenje buxni... Tako da nemam taj problem... Ali problem je naci maru ...
isti slucaj i kod mene, imam alergijsku astmu i napusen sam 0-24:puuuh::, kada sam pred kraj radnog vremena, pocne popustat djelovanje a zatezanje i lagana panika pocinju...brze bolje doma po lijek:let:
 

Ana Marija

Aktivan Član
19.07.2015
75
358
53
Mislim da pamćenje uvelike ovisi o tome što radiš kad si high. Većina pusti mozak na pašu, a s obzirom na 0-24 satnu napusenost, a mozak na paši, očito je da će se ulijeniti i naviknuti na to "na paši" stanje.
U mom slučaju se više radi o tome da naučiš mozak napregnuti kada se nalaziš u okruženju punom informacija.
Inače, vjerujem da oni koji ne konzumiraju zapravo ne poznaju to stanje kad si high i kad je mozak totalno off. Zato i dolazi do kojekakvih paničnih napada prilikom prvih konzumiranja.
To je samo moje mišljenje izgrađeno na vlastitom iskustvu.
 

Ana Marija

Aktivan Član
19.07.2015
75
358
53
Jedno je moždana aktivnosti na THC i bez THC. Laički govorim da je ono što nama fali aktivnost bez THC.
 
Poslednja izmena od urednika:

Easygoer

Aktivan Član
04.05.2015
129
413
63
43
Hahah... Meni keva reče jednoj devojci: donesi mi sine naočare sa zamrzivača u hodniku a obe zinule u tv i ova ode i donosi joj rolnu guzobrisa. Crvenela sat vremena, bila prvi put kod mene, nisam znao da je stalno bila high, bio sam blaženi strejter tad već par godina... Suvišno je reći da me je u dolazećim mesecima brzo podsetila sa dva mgra čistaka dnevno bez pauze.