Problemi sa kratkotrajnim pamcenjem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.03.2014
8
6
3
Svi pusaci mare znaju da je jedna od mana vutre to sto ostecuje kratkotrajno pamcenje.. Meni to takodje predstavlja problem, pa sam napravio i pauzu od 25 dana, ali i dalje pamcenje nije dobro kao nekad. Zanima me utice li i na vas trava na ovaj nacin, u kojoj mjeri osjetite posljedice, i imate li neki "recept" protiv toga. Pozdrav :D
 
28.05.2014
42
78
18
Danas je jedanaesti dan pauze a oko osmog dana sam primetio kako mi se pamcenje vraca na bolje.(inace,pusio sam redovno,svaki dan)
Sve je to individualno. Meni treba 15 dana,tebi mesec,a nekom trecem 3 meseca. Uzmi citaj,vezbaj um,radi nesto sto razvija um,vezbaj i telo a onda pogledaj i videces kako ti je pamcenje sve bolje i bolje i da ce biti "isto kao pre".
Kada budem dospeo u tu situaciju da moram imati dobro kratkotrajno pamcenje,smanjicu upotrebu kanabisa i time odrzati kontrolu nad samim sobom.
E sad,naravno da nije isto kad neko pusi 10 godina i nije napravio ni jednu pauzu i kada neko pusi 10 godina i na svaka 2 meseca pravi pauzu od po 15 dana. Samokontrola je najbitnija , u svemu treba biti umeren.
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
da onda zaboravis kad si ga izgasi pa fumas doks na doks hehe,sala...al ima tu istine i psiha igra veliku ulogu,prosa sam neke slicne sitvacije al nebi mijesa sad puno travu u to koliko sve umislis.svaki covjek ima neke periode u zivotu gdje losije pamti...mislim i na one koji nikad nisu zapalili..mozda trava remeti pamcenje al psiha ga dokrajci nekom vise nekom manje netko i ne ide za tim netko ce rac da su to gluposti...al ako pocme dodatno zamaranje s tim bolje ti je prestat...iskljuci se ne misli na to i uzivaj,i smanji ako mislis da puno dimis
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
U današnje vrijeme kada smo svi izbombardirani sa masom informacija,vijestima,krizom i sl ...nije ni čudo da čovjek nije koncentriran na detalje.
Tipa;gdje sam popustio mali crveni križni šarafciger ?

E sada,jel' to od trave ili od života...nemam pojma,no ni nesmeta mi jer imam rješenje za te situacije :D
Ženo,gdje sam ostavio mali crveni križni šarafciger ? ;)
 

Gagiba

Aktivan Član
Puca pamćenje od puno stvari a pauza je majka za sve!! :)

Ja sam na trenutnoj detoksikaciji! Mesec dana bez alkohola, ništa marihuana dve nedelje i koji su rezultati?! Evo grlo me boli treći dan, vrat me ukočio, bio na nekoj proslavi sinoć, smorio se za medalju ali sam zato zapamtio svaki od osamnaest neuspešnih pokušaja da mi uture ladno pivo ili buksnicu ispod stola!! :spcartmanmad:
 
23.03.2014
16
1
3
Travijata je napisao(la):
Svi pusaci mare znaju da je jedna od mana vutre to sto ostecuje kratkotrajno pamcenje.. Meni to takodje predstavlja problem, pa sam napravio i pauzu od 25 dana, ali i dalje pamcenje nije dobro kao nekad. Zanima me utice li i na vas trava na ovaj nacin, u kojoj mjeri osjetite posljedice, i imate li neki "recept" protiv toga. Pozdrav :D
Probaj vjezbat mozak.. mislim rjesavaj one krizaljke sudoku matematiku ili bilo kaj takvo i bit ce ok.. ne bas odma al ce bit.. :)
 
29.07.2014
1
2
0
Nisam nasao nigde na ovom forumu da mara leci Astmu (koju j imam)... Dok god dimim ja sam super, nemam gusenja, zatezanje u grudima.... Ali problem nastaje kad svi izvori presuse kao sto je recimo sada... Tada poludim, jer mi ne pomaze pumpica nikako... A za pamcenje ufff.. uvek se setim gde sam ostavio torbicu sa alatkama za pravljenje buxni... Tako da nemam taj problem... Ali problem je naci maru ...
 
28.07.2014
4
2
0
zlo&naopako je napisao(la):
Ma odakle ti ovo? Ko te slago? To nije istina! Vutra ne oštećuje ništa*. Dim da, ali to je druga tema.



*Možda sam u krivu, ali ne vjerujem :)
ne znam kako ti to znas al sve ljude koje znam da puse imaju problema sa pamcenjem..
 

Gagiba

Aktivan Član
oshtric je napisao(la):
Nisam nasao nigde na ovom forumu da mara leci Astmu (koju j imam)... Dok god dimim ja sam super, nemam gusenja, zatezanje u grudima.... Ali problem nastaje kad svi izvori presuse kao sto je recimo sada... Tada poludim, jer mi ne pomaze pumpica nikako... A za pamcenje ufff.. uvek se setim gde sam ostavio torbicu sa alatkama za pravljenje buxni... Tako da nemam taj problem... Ali problem je naci maru ...
Ovo je dokumentovano živa istina. Imam ortaka koji je povremeno imao napade astme i forsirao je planine, jezera i slično, relativno bezuspešno. 15 godina intenzivno koristi vutru i zakašljao se nije!!! :rasta1:

Da li je to specifično za njega ne znam, ali mu pomaže i te kako.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
@ Pajdoman

Ne znam ja od čega je to vama... ja nemam nikakvih problema...

Jel ima ova tema potencijala da krene u smjeru neke kvalitetne rasprave, ili će još tko doći plakat kako mu je mozak spržen od travulje?