problemi sa logovanjem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hsrt

Aktivan Član
05.01.2006
69
3
0
jel se to samo kod mene desava ili ima jos neko slican problem. svaki put kad hocu da pristupim trazi mi ponovo da se ulogujem i to mi usoe tk iz drugog puta....i onda kad se logujem, pise da mi je zadnja poseta bila pre 1min, i ne mogu da vidim nove poruke koje su dodae od zadnje posete....




??? :roll:
 
04.07.2005
9
0
0
hahah kako to da svi bre imaju problema sa logovanjem ili sa icqom ili uopste a ja NIKAD?? hahahah pa ja sam genije izgleda (:)
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
ej, ja se jucer cijeli dan nisam mogla logirati na sajt, od doma. upisala bi i username i password i onda bi me vratio na pocetnu stranu foruma, al nisam bila logirana. i neke stvari su bile drugacije, umjesto pristupi pisalo mi je login i jos par sitnica. sad vidim, sve opet isto. al pristupam sa drugog kompa.
u cem je stvar? :?:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Stvarno pokusavam da stignem milion stvari u zadnje vrijeme. Nije da prdim nego stvarno sam razapet na pjeschani sat.

Ovo moze bit stvarno svasta. I ja imam iste probleme.

Najvjerovatnije su neki cookies. Mada nimam probleme na internet exploreru i forefoxu dok na operi nemam nikakvih problema sa logovaje.

To za automatsko cu ubacit nadam sto brze pa da vidimo jeli u tome problem...
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Ako imas Firefox pobrisi sve cookies pa probaj ponovo. Firefox zna nekad da se zbuni sa loginom dok ne pobrišeš cookies. Ali mislim da ovo ne pomaže kod duplog logina ...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja sam obrisao cookies jos davno i ne radi na firefox. Opera je sasvim u redu i namjestio sam je da brise cookies poslije exita. Ovo je neki problem i sa template sistemom. Gdje je ono za automatsko logovanje? Hmm u svakom slucaju vidjecu mozda sutra budem imao 2-3 sata da se ovom posvetim.