Problemi sa zlijezdama u glavi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.09.2018
144
224
43
29
Pozdrav!
Prije 2 ipo mjeseca prvi puta mi se javila bol u predjelu ispod celjusti i ja sam isprva mislio da je zubno meso ,bio kod zubara on nije vidio nikakav problem malo ocistio usnu supljinu i poslao me kuci. Nastavio sam da trpim posto je bol bila samo u predjelu ispod celjusti no nakon nekog izvjesnog vremena bol me pocela probadati na dva tri mjesta u donjem predjelu glave .Odem kod doktora opce prakse ovdje u Njemackoj on ustanovi upalu zlijezda slinovnica odnosno upalu tih limfnih cvorova.Propise mi on antibiotike i neke tablete protiv bolova Nomanisulfon 500 koje je doktor brojao kao jace tablete protiv bolova.Da naglasim da sam pio ibrufen 400 bez recepta kada sam prethodno imao malo jace boli ali odgovorno tvrdim da mi sve ove tablete protiv bolova nisu bile od pomoci pa usudio bih se reci nakon sto sam popio 3o ak tableta antibiotika da se bol opet povremeno javlja .Dakle zadesi se 2-3 dana nista me ne boli i onda opet lijevo oko kao da oce da mi se zatvori ispod oka nekakav cudan osjecaj ,bolovi u tim zlijezdama ,uz bol tih zlijezda dolazi obavezno suzenje ociju.Bio sam kod otorinolarigologa odnosno kod specijaliste za grlo,usta i nos i na ultrazvuku mi nista nije nasao .Veliki problem je sto bolovi donju pa odu ,nekad traju satima da nmg spavati, nekad ih nema po 4 -5 dana nekad zabole na kratko samo ,nekada neprestano i tako zadnja nepuna tri mjeseca. Zelio bih vas pitati dali bi kanabis imao kakvo pozitivno djelovanje u svrhu prekrivanja ovih jakih bolova ili mozda cak u svrhu lijecenja istog jer ni evo ni doktori mi sa svojim propisanim antibioticima nisu pomogli a veceras sam popio 4 tablete nomanisulfon 5oo i opet ista nesnosljiva bol .Bio bih vam zahvalan na odgovoru .Hvala vam
 

Bluehawk

Aktivan Član
03.10.2016
109
1.017
143
Sigurno da ce ti pomoc, ali ako ti tolike tablete ne pomazu nesto nije u redu, i kao sto su ti decki iznad rekli potrazi drugo misljenje, a moj savjet ti je cim prije. Tek kad saznas uzrok onda se moze vidjet u kojem omjeru ti kanabis moze pomoc, jer ja sam misljenja i to iz mog nekog iskustva da je u vecini slucajeva kanabis dobra kombinacija s klasicnom medicinom, negdje je odlican sam, negdje kombinacija s drugim metodama ljecenja bar u prvotnim fazama ljecenja gdje se treba smirit zariste, a negdje nazalost i nema prevelike pomoci. Dakle sve ovisi o dijagnozi, a ja se sa limfom ne bi zezao, opet kazem iz vlastitog iskustva. Sretno i misli pozitivno
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Da sam na tvome mjestu i da znam da imam zub kojem je umrtvljen živac (root canal), otišao bi napraviti ortopan ( rendgenska snimka zuba i čeljusti ). Ako ti zubno meso nije lijepe roze boje, imaš još jedan razlog više za ortopan.