Problemi tokom cvijetanja NL AUTO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.10.2012
26
15
0
44
Outthere
150W HPS
Sjeme Northern lights AutoFem
zemlja: Terramagma+perlit
Gnojivo: Advanced Nutrients Jungle Juice Micro,Bloom i Hesi Supervit
Posuda:6.5L

Biljka je stara 26 dana,16dan pokazala spol,prvi put pognojena sa pola doze AN J.J M+B i Supervitom 23.dan!

Listovi počeli čudno izgledati,nemogu dokučiti šta joj fali ili ne fali!

Ewo slikica pa bih molio vas malo iskusnije da mi date koji savjet PLEASE!!! :respect: Pogledajte prilog 2828
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stara baba

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Nebih rekao da joj fali išta, ali možda ima viška N. Tamni listovi, nekako naborani... tako je meni Afghani izgledao, a patilo ga je previše hrane čak i u zemlji, bez gnojenja. Automatici mi nikad nisu tražili puno hrane, tako da mislim da si prerano pognojio. Ne izgleda alarmantno, ne vidim spržene listove, tako da nebi ja to ništa sad puno dirao, samo obilno zaliti slijedeći puta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roower

ljoVe

Aktivan Član
02.09.2009
119
94
28
41
Jel tegla ima drenažu? Meni osobno ne izgleda alarmantno jedino,neznam dali je to do svjetla(sjene), donji listovi odveć želeni(previše dušika), sve u svemu nebi se trebao brinuti previše, za cca 2mj cesh imati super pušu.....


možda je malo žedna?

Ne pisati post za postom! Koristiti opciju Edit!
Mod. zlo&naopako
 
21.10.2012
26
15
0
44
Outthere
Tek sam ju 23.ći dan zagnojio sa pola doze,temp u boxu je 27-29 stupnjeva,preko noći spusti se na 25,dal bi ju ta razlika mogla smetat,a terramagma je takva zemlja da se brzo posuši...,neznam ,da nije do genetike, od 10 sjemenki 3 su bile hermići pa me strah!?!?!? :sadbanana:
Da nije možda radi venta šta puše zrak u box preko noći,nisam gledo temp u 4h ujutro :cvetak
Udaljena je od lampe nekih 10-15 cm, LST nisam radio,stvarno neznam???
da,a na tegli sam izbušio dodatne rupe na dnu da što bolje diše,sad mi ju je bed presađivati u veću teglu pošto je u cvatu...NEZNAM!!!

Pošto je automatik neznam da ju presadim u veću teglu,zdreniram,dodam još zemljei MIR!!!Bojim se da ju generalno ne išokiram pa ću onda...

Prije 3 dana sam ju zalio i dao gnojivo i zemlja je suha ko barut,promatro sam ju i nisam vidio neke veće promjena da bi se sva naježila kako bi se reklo i vinula,nego su se listovi nekako opustili prema dolje!

Pa ako je neko imo sličnih problema i neko rješenje od VAS iskusnijih molio bih komentarček neki PEACE TNX!!! :sad2:
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
,,,,boja listova je tipicna za Northern lights AutoFem,,,ja se nebi ni najmanje zabrinuo,,,Indike su takve,,masne,,teska kategorija,,:)