Problemi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.11.2020
3
2
3
34
Cao ljudi,ovako pusim travu vec nekih 7 8 meseci u pocetku sam pusio bas retko, a kasnije skoro svaki dan problem se javlja sad zadnjih mesec dana a problem je taj, sto sam u pocetku pusio travu sa drustvom koje to radi svaki dan bave se time, i posveceni su najvise vutri e sad meni je sa njima bilo super, ali posto su nastali neki problemi ,odvojio sam se od njih i presao sa drugarom u novo drustvo gde, su ono popularniji itd i koji su nas prihvatili i to je bilo super u pocetku oni su poceli da duvaju sa nama zezali smo se bilo je esktra, medjutim samo tako odjednom svi o,ni su to prestali izlazsci su takvi da idu po klubovima, barovima td sto ja kao ja ne volim iskreno ja sam osoba koja voli sa par ortaka da sedne, koje gotivim i lagano zablrimo negde, ne volim toliko da idem po prometnim mestima izbegavam, ljude itd taj moj drugar koji je presap u to drustvo ,samnom se samo odvojio i poceo nesto sto ne treba tako da sa njim nemam kontakt a i ne bih zeleo ja sam se vratio u staro drustvo ,koje sam pomenuo na pocetku, i sa kojima mi prija da budem ali sam znam kakvi su, i da nastavljanje druzernja nije pogodno zbpg problema itd sto mi vise ne treba e sada novo drustvo koje je skroy strejt ,saqda mi ne odgovara ali sa njima nema problema, itd itd ali se smorim u,vek sa njim i odem kuci sas krece pnp glavno ,zbog toga mi se javlja problem jer nr znam s kim da se druzim a resavam to tako sto sedim kuci sam i prenapusavam se od vutre vec dobrih 15 20 dana,izadjem ja malo sa jednima malo sa drugima al bukvalno u prolazu na 20 30 min i odem kuci pa radim isto da ne razmisljam o tome a ,drugo drustvo nemm sem ta dva samim tim mi se javlja misao da sam se skro navukao na travu i ako znam da nije moguce jer ne znam pusim ujutru u 9 lupam pa u 2 pa u 4 pa u 6 i tako, ceo dan skroz sam i javlja mi se blaga depresija, koje nije stalna ali kad se javi bufe onako bas jaka ne xnam sta da radim a znam i sam da ovo stop sad radim nije dobro jer stvarno preterujem, ali samo mi prodje dan
 
Poslednja izmena:

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Otišla ti tema na groblje, s razlogom. Pa otvoriš drugu...
Odi na podforum medicina pa vidi što se piše, koji problemi dovode ljude na forum.
Al aj, došlo ti pa pitaš, tebi je bitno, iako ne vidim tu problem. Ali dva puta? E to je bezveze
 
30.11.2020
3
2
3
34
Upravi si,napisacu sad i ako je glupo sto opet pisem ali eto moram, imam potrebu da podelim sa nekim ovo, znam da zvuci kao glupost ali jeste problem znam da sam u problemu, cim imam potrebu da to iskazujem nekom ranije sam sam sa sobom sve resavao depresija, osecaj krivice ,pusenje nenormalno mnogo da bi imao dugiu sliku pred sobom ,medjutim bude jos gore samo me glava ubije ,i smorim se Prema ukucanima isto i oni vide da je neki problem,i pitaju hoce da pomognu ali dzaba
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Slusaj muziku, digni noge na stol, diši, uzivaj u kisiku, uzivaj sto si živ. Vidi mene... IMG_20201130_201640.jpg Sam sjedim, cekam bolje dane, nemam da duvam, zena u dvorišnoj prostoriji piči ukrase za božić...
Svi mi prijatelji otisli u Njemacku :(
Doci ce bolji dani, jednog dana. Ako prije toga nedodju vanzemaljci pa nas potamane.
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.764
10.103
358
Više od 7 milijardi ljudi na svijetu i ti misliš da su samo ta dva društva za tebe?
Nađi neki hobi, sjeti se šta si volio radit ko djete, počni se bavit tim, doći će i nova poznansta, završit će trenutna, život je čudo, ti ga provodiš u kući razmišljajući šta da radiš...
Prestani razmišljat za početak;)