Problemi????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.05.2013
13
3
0
PowerSeed je napisao(la):
naravno da ce preziveti, ostavi je da se oporavi, imas sad topiranu biljku umesto lst-a a onih 10cm si bas mogao probati uziliti, napraviti klona
ahaaaa aj super, ....a kako da gore rupu zatvorim ?
daleko sam ja od kloniranja. Prvo da se na ovoj spraksam do kraja... ;)

Sad ce valjda prestat rast u visinu i pocet rast u sirinu ili ?
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ili ce ti sad dva ili vise vrhova umjesto onoga jednog poceti rasti dalje u visinu ??? :D
Ako je veliko puknuce preljepi samo izolir traku preko rupe ili zavezi komadicak pvc vrecice kako god ti je prakticnije .... bitno je da neulazi voda dok je svjeza rana...
ako je mala povrsina puknuca mozes i nista ne raditi...zaljecit ce se sama :D
 

LakoMan

Aktivan Član
25.12.2012
82
15
8
znaci problem je ovakav! izgorila prigušnica, 23 dana na 12-12 vrhovi su debelo na putu,sta da napravim? kakav ce bit ishod ako ih sad bacim van,prigušnicu necu jos imati barem tjedan dana! :/
 
15.05.2013
23
17
0
39
U 20h kada pocinje da se smrkava ubaci ih unutra u mrak, u 8h ih izbaci ponovo napolje i nastavices ciklus cvetanja zar ne, za tih nedelju dana to ce biti dobra zamena, da imaju sto vise sunca kad su van, i da ne zaboravis da ih vratis u mrak na vreme, da ne bi mozda postale hermici ako ih zezas sa svetlom... Moje misljenje.
 

LakoMan

Aktivan Član
25.12.2012
82
15
8
još jedna stvar je što je meni ciklus dana po noći,ako ih sad stavim bit ce 12 dana 2 h noći i sad opet bi u dan! katastrofa uglavnom! :/
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
nema veze ti započni novi ciklus od kad ti paše,naravno dok ima sunca.....samo nemoj sad cirkus izvodit sa svijetlom.... ;)
 
15.05.2013
23
17
0
39
Po mom misljenju bolje je da ostavis i 24h mraka pa da ih stavis napolje, nego da budu u fazi cvetanja 24h na svetlu, jos sa tom pauzom od 2h u mraku koju pominjes, hermici u najavi, dok ce manje stete biti ako ostanu duze u mraku, taman ce se jos vise Pr pigmenata sintetizovati sto je dobro za cvetanje. Ako ti je ove noci bilo pod svetlom, ostavi ih u mraku do sledeceg jutra pa ih izbaci napolje na sunce.
 

LakoMan

Aktivan Član
25.12.2012
82
15
8
ma znam da nebi smjelo bit problema ali nije ih problem odnest van pa ni unutra,ali nemoguce mi je to izvest nekoliko puta! dali ce se vratit u vege s obzirom da su vec u "daleko" u cvijetu? fedexx: upravo sam tako i planiro samo jos moram razmislit i poslusat koji savjet! iskreno najrade bi ih bacio van skroz!
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
fedexx je napisao(la):
Po mom misljenju bolje je da ostavis i 24h mraka pa da ih stavis napolje, nego da budu u fazi cvetanja 24h na svetlu,
frende na kojem svjetlu 24 sata,pa čovjeku je riknula prigušnica....

edit: ja sam u fazi vračanja biljke iz debelog cvijetana u vege pa ti nemogu reć rezultat al mislim da bude to radilo
no bolje ako su do tuda dogurale da im kupiš tu prigušnicu,trebat ces ju za ubuduće ;) a do tad nutra-van
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fedexx

LakoMan

Aktivan Član
25.12.2012
82
15
8
dobro da! :) on je mislio da preskocim dan ako se nevaram pa da pocnem od sutra sa nanašanjem van unutra ako sam dobro shvatio! ali to mi se iskreno nesvida,ono sta mene zanima sta ce bit ako ih stavim skroz out,stvarno sam daleko doguro i imo 1000 problema,,znate kakve su temperature vani pa s tim kakve temp mogu bit u box,daš sve od sebe i onda ti se desi takvo njesra! ;/
 
15.05.2013
23
17
0
39
LakoMan je napisao(la):
još jedna stvar je što je meni ciklus dana po noći,ako ih sad stavim bit ce 12 dana 2 h noći i sad opet bi u dan! katastrofa uglavnom! :/
Zbog ovoga sam to pisao, jer ja sam ovo razumeo kao da mu je radilo svetlo u boxu preko noci, riknula prigusnica, bilo 2h mraka i sada da ih izbacuje ne bi bilo pametno vec bolje da ceka sledece jutro, to sam misleo.

Temperature van ce biti malo povoljnije od sutra, a kao sto znas prekljuce je bio najduzi kalendarski dan, tako da ako ih ostavis skroz van moguce je da ce opet krenuti u vegu, videcemo sta ce reci i iskusniji....
 

LakoMan

Aktivan Član
25.12.2012
82
15
8
ma neka idu u vege samo da nepropadne sa hermicima ili slicno,znam da postoji taj rizik ali sta je tu je sad! pricekat cu savjet stariješina ovog foruma koji mozda imaju slicno iskustvo!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fedexx

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
kupis prigusnicu za dva-tri dana i problem rijesen......sta kompliciras puno nece se one ni za tjedan dana vratiti u vege jer sam ja svoje tako probao jedno dva tjedna vratit al neuspjesno....
 

LakoMan

Aktivan Član
25.12.2012
82
15
8
dali bi nastavile cvijetat ili sta bi se desilo!? ne kuzim sta hoces rec! sorry jbg!

EDIT: mislim da ostanu vani!
 

LakoMan

Aktivan Član
25.12.2012
82
15
8
to bi bilo super ali budem priceko da još cujem koje mišljenje! bez ljutnje! ne sumnjam u tvoje rijeci ali volio bi se još tko izjasni! :)
 

Cikari

Aktivan Član
18.03.2013
150
109
43
12
problem je ovakav da je desna strana biljke di je upuh se osusila jer puse u taj dio topal zrak i sada me interesira dali mogu ja odrezati taj suhi dio lista skarama do kuda je suh a zdravi dio ostaviti ,., ukratko skratiti list za onoliko koliko je suho .. ? hvala

2u5q1cx.jpg