Proboj u mainstream medije i javne liènosti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
dajte prijedloge da probijemo našu prièu u medije

npr. ja znam jednog frenda on je totalno lud i uopæe mu nije bed stat slikat se na tvu s našom prièom
ili naprimjer, a znam nekog ko radi na rtlu i može da proguramo prièu (aktualiziramo temu) na teveju,
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
ja znam zensku koja radi na 24sata portalu i rado ce objaviti bilo sta. samo mora biti konkretno.

vijesti sa 24sata portala vrlo brzo stignu i u tiskano izdanje.

Ideja: naðimo nekoga ko guli robiju zbog konzumacije ili uzgoja za osobu upotrebu i predložimo mu da njegovu prièu objavi neki medij. takvu prièu bi rado prihvatili razni mediji... (valjda).
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
propaganja je napisao(la):
Ideja: naðimo nekoga ko guli robiju zbog konzumacije ili uzgoja za osobu upotrebu i predložimo mu da njegovu prièu objavi neki medij. takvu prièu bi rado prihvatili razni mediji... (valjda).

say that again!!!
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
kanehbosem je napisao(la):
propaganja je napisao(la):
Ideja: naðimo nekoga ko guli robiju zbog konzumacije ili uzgoja za osobu upotrebu i predložimo mu da njegovu prièu objavi neki medij. takvu prièu bi rado prihvatili razni mediji... (valjda).

say that again!!!


Ne kontam... nemoj me prepadat.. sta ti ovo znaci? ocu opet dobit po prstima? :)

ako si htio reci:"you can say that again" onda kontam :)
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
evo baš cu sutra procackat gdje bi se moglo naci nekoga...

ima li ko ideju kako pronaci nekoga ili mozda vec poznaje nekoga...

ja znam dvoje, ovaj sto je za osobni uzgoj je vec pušten, a ovaj koji još guli je za prijevoz po kila preko granice pa nam nije zanimljiv :)

možda bi ovaj pušteni mogao preprièati iskustva.
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
Nova ideja: mogli bi sami snimiti filmiæ sa zamraèenom osobom(da se vide samo obrisi i sjene) koja onda prièa nekakva iskustva(možemo nešto i izmisliti).

viðam svakodnevno takve potresne izjave po TV-u
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
al ne još, drž na lancu
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Ja znam lika koji radi u lokalnoj televiziji kod mene u gradu... On mnooogo vari i nesto dobro u vezi VU bi moglo ici i u udarnom terminu.

To sa zatvorom je manje vise OK.

Treba naci lika KOJI GAJI DA BI SE LECIO a maltretiraju ga non-stop ili je u zatvoru. E to bi bilo sokantno.

Zamislite kako taj lik kaze: NE DAJU MI DA GAJIM LEK I DA SE LECIM A MNOGO ME BOLI !
 

DD

Aktivan Član
04.12.2006
352
17
18
prièu bi rado prihvatili razni mediji... (valjda).

Mediji su podkorumpirani i od njih neæete dobiti podršku... osim ako nije crna kronika... tiha voda brijege brije...
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
mediji ce pisati(prenositi) o biloèemu, doduše nece nam dati podršku i govoriti u naše ime ali mislim da ce rado to popratiti kao vijest, ništa više...
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
ja neki dan rekao Mladenu iz TBF-a (povremeno smo skupa pušili)da ima tamo neki sajt i community od 200-tinjak aktivnih èlanova iz cijele juge koji se bore za legalizaciju i da polako ali sigurno poèinjemo sa aktivnim djelovanjem pa ako ono...

Na to me on ladno prekine, kaže: nije mi bitno, mislim bilo bi mi drago ali ne da mi se ništa oko toga... zapravo svejedno mi je...

Uf.. nisam ga ništa htio pitati više...

Ali to mi je malko oborilo nadanja :(
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ma da tako ti je to kad je legali u pitanju
moraš vuæi ljude za rukav
a to me smaraaaaaa do jajaaaa
i onda kad vide kak to sve skupa izgleda smisleno i svrhovito onda se prikljuèe
možda ti je ovo šansa da se uèiš strpljivost
he he he he
malo te palim , nemoj odma...
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
Ali svejedno trebamo se obratiti javnim liènostima...
Naravno kad za to doðe vrijeme...

Trebamo ih ponuditi sa raznim opcijama sudjelovanja. Tiho ili glasno.

Tiho bi recimo bilo da na koncertnoj bini postavi transparent sa linkom na legalizaciju ili nešto, da nosi majcu na koncertu sa otisnutim listom i linkom ili nešto.

Glasno bi bilo da u prvom iduæem intervjuu izjavi kako ima tamo neka organizacija za promicanje tolerancije i da ih treba podržati...

ajmo neku listu medijskih liènosti za koje vi mislite da bi podržali bilo kakav istup u naše ime.

evo meni na pamet pada...

1. edo maajka
2. hladno pivo
3. kud idijoti
4. vunenny
5. voodoo popeye
6. ðubrivo
7. davorin bogoviæ
........

sad bi trebalo (kad za to doðe vrijeme) prikupiti adrese od ovih ljudi i javljati im se u više navrata, odnosno dok ne dobijemo pozitivnu ili negativnu reakciju...

ša mislite?
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
propaganja je napisao(la):
sad bi trebalo (kad za to doðe vrijeme) prikupiti adrese od ovih ljudi i javljati im se u više navrata, odnosno dok ne dobijemo pozitivnu ili negativnu reakciju...

ša mislite?

luka 18
Kaza im i prispodobu kako valja svagda moliti i nikada ne sustati: 2"U nekom gradu bio sudac. Boga se nije bojao, za ljude nije mario. 3U tom gradu bijaše i neka udovica. Dolazila k njemu i molila: 'Obrani me od mog tužitelja!' 4No on ne htjede zadugo. Napokon reèe u sebi: 'Iako se Boga ne bojim nit za ljude marim, ipak, 5jer mi udovica ova dodijava, obranit æu je da vjeèno ne dolazi muèiti me.'"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.