Proboj u mainstream medije i javne liènosti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Inq je napisao(la):
Ja znam lika koji radi u lokalnoj televiziji kod mene u gradu... On mnooogo vari i nesto dobro u vezi VU bi moglo ici i u udarnom terminu.

To sa zatvorom je manje vise OK.

Treba naci lika KOJI GAJI DA BI SE LECIO a maltretiraju ga non-stop ili je u zatvoru. E to bi bilo sokantno.

Zamislite kako taj lik kaze: NE DAJU MI DA GAJIM LEK I DA SE LECIM A MNOGO ME BOLI !
da to bi bilo šokantno jel ima nešto takvo pa treba prevest ili?
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
da to bi bilo šokantno jel ima nešto takvo pa treba prevest ili?

Kako prevesti coveka? :D
Treba ga naci... Preko interneta ili bilo kako...

BAD COPY odnosno AJS NIGRUTIN
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
pa zato što sam vidio nešt slièno na netu al u engleskoj, pa zato pitam jer treba prevesti
pogledaj na encodu
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
nisam ni za koga siguran, to sam puko prve koji mi padoše na pamet...

mogli bi nakupit listu moguèih pa ih onda redom kontaktirat (kad se bolje organiziramo) i onda im ponudit razne naèine da nam pomognu...

jedan od naèina na koji bi neki mogli pristat je da nam daju neku staru pjesmu koju mi stavimo da se downloada free u znak potpore :) tako bi sigurno malo podigli rating stranica na kojima ih objavimo...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Marko Vidojkovic je takodje prihvatio da nas podrzi.Ali ne da tipka po forumu nego da uradi,napise ili kaze nesto konkretno.
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
mislim da cemo teško naèi nekog javnog koji ce se žestoko aktivirati (boje se linèa) ali siguran sam da èe nas mnogi pasivno podržati... bilo da daju neku pjesmu, nose majcu ili sudjeluju besplatno na koncertu (koji mi organiziramo).
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
GreenMan je napisao(la):
Marko Vidojkovic je takodje prihvatio da nas podrzi.Ali ne da tipka po forumu nego da uradi,napise ili kaze nesto konkretno.
to nam treba greenm konkretno, reæi æu još jednom i staviti naglasak na rijeèi KONKRETNO
informiraj nas o novostima ak budeš smatrao potrebnim
btw djeluje dosta ohrabrujuæe i imamo osjeæaj da se postižu rezultati;)
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Marko Vidojkovic... haha istripovao sam da je neki fudbaler...
Pa sam googlao i vidim da je to onaj pisac... procitao sam kandze...

Cini mi se da je dobijao neke nagrade za pisca godine ili sl. Bilo bi ekstra ako bi on nesto rekao o VU.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Inq je napisao(la):
Ja znam lika koji radi u lokalnoj televiziji kod mene u gradu... On mnooogo vari i nesto dobro u vezi VU bi moglo ici i u udarnom terminu.
jel bi htio napraviti tribinu o temi kao što je na htv-u latinica (neznam ak si imo prilike gledat latinicu) tema,gosti i laprdanje plus prilozi (he he he)
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
ma i latin bi nas primio kad bi se uozbiljili i organizirali. i kad bi još našli neke osobe da budu javne marihuana liènosti pa se pojave kod latina...

garant...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ovo æe biti malo off a malo in al nemrem izdržat da ne rknem
ovaj dvornik je totalno lud, krenila je nova serija dvornikovi na rtlu
i sad, on sjedi i pije kavu sa ženom negdje na rivi, i nešt komentiraju kak je neki lik se postavio neprofesionalno neki ðto se bavi alternativnom medicinom
i vidiš nakon što završe s komentarima on se pokušava kao iskulirati i poène kao onak mal jaèe vikati oko stola, vani
"biæe sve u redu", "ajmo popit koju" "el ima ko trave", a žena ga kao smiruje " ma dobro dino aj nemoj..."
lud je skroz ima još dobrih fora, baš je manijak
el more doæ neko do njega??
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
ma latin je u krucu, pretvorio se u pravog populista.

ne znam jeste li u studenom (11. mjesec) gledali latinicu kad je bilo o drogama ali to je bila emisija koja je bila usmjerena u samo jednom smjeru ... pojaèati paranoju, opravdati stroži zakon
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Tihojla je napisao(la):
ne znam jeste li u studenom (11. mjesec) gledali latinicu kad je bilo o drogama ali to je bila emisija koja je bila usmjerena u samo jednom smjeru ... pojaèati paranoju, opravdati stroži zakon
pa u tom i je fora što mediji samo hajcaju paranoju, a harm reductiona nigdje u medijima UOPÆE IH NEMA jebote, nigdje na TVu, a ako ih nema na TVu onda ne postoje (Wag the Dog) a one itekako mogu kontrirati
mislim ono je bilo malo žešæe na novatv kad je izašlo da dobijš zbog jointa najmanje tri godine
emisija se zvoe dvobo ji sad na jednoj strani Sakokman i ekipa vièu bolesnici i ovisnici i tu i tamo nešt kažu kak je to strogo
a sa drueg strane policija koja vièe kriminalci
onoje prohibicionisti
mislim smijurija teška
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Gledao sam taj dvoboj na novoj...

Panduri su izneli neke glupe podatke. Kao u holandiji je drasticno skocio procenat korisnika doga... Kao u Holandiji se povecao 6 puta broj sizofrenicara.

A ono najgore je sto su posle nekog vremena panduri i neki kvazi psihijatar krenuli da drukaju i zezaju drugu stranu. A sa druge strane je bio psihijatar koji je godinama lecio narkomane i zavisnike od heroina.

Tek tada sam shvatio koliko je sjebano stanje u Hr u vezi toga.
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
Treba kontaktirat sa televizijom RTL-a ,vjerujem da su oni voljni prikazati to u explozivu...samo da je skupiti sve potrebne informacije, ukratko sve sažeti u kratki dokumentarac,zavisi koliko bi vam minuta dali na raspolaganje.
To je upitno...ali vjerujem da bi ovo kao za prvi korak jako diglo ekipu na noge.

Svakako nemora se nitko snimati od vas jer sam veæ viðao
da je RTL prikazivao likove kao u sjeni sa zamuæenim glasom itd. kako daju izjave....

ko zna mozda bi nam to dovelo dodatne turiste na jadran...ili posjeti recimo turizam u zagrebu bi se poveæao, coffe shopove
otvoriti i zadati nekakav porez na njih da drzava ima profita i koristi od toga.I neprièam samo za Hrvatsku ,nego i sve ostale.

Zasto ne?

Samo netko treba pokrenuti malo situaciju...zbog ovog
nemogu nikoga krivièno goniti.
Imamo neka prava, a ta prava treba pojasniti da svaki
èovijek ima pravo odabira dali æe koristiti marihuanu ili ne.
Znaci sloboda narodu ,
da puši ako želi!
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
treba nekako stupit u kontak s franjerom sto vodi na rubu znanosti...on je otvoren za svakojake ideje...emisija o vu bi mogla bit jako zanimljiva buduci da ima previse stvari koje ljudi neznaju o vu...kontam da bi tona ljudi promijenila misljene...

btw treba u emisiju pozvati i sakomana da ga neko spusti do jaja...kad bi pocele prstat cinjenice covijek bi bio manji od atoma vodika...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.