Procjena vutre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.02.2011
34
10
0
33
Ok ekipa, baš čudno zvuči naslov =D

Uglavnom išao sam kod relativno pouzdanog dilera (koliko oni mogu i biti više od relativnog ne mogu biti pouzdani osim ako se ne naleti na nekog baš pravog) i dobio ovo što vidite na slici.

http://img226.imagevenue.com/img.php?image=606752678_IMG_3535_122_106lo.JPG
http://img108.imagevenue.com/img.php?image=606774366_IMG_3540_122_254lo.JPG

E sada, to je definitivno marijuana samo - pitanje je kakva. Ima nešto drugačiji miris, a puca onako umjereno dobro, rekao bi neka 3/5 ...

Sve bi to dobro prošlo (meni ovo liči na nekakav skunk, ali tu upadate vi, eksperti za procjenu) da mi frend nije rekao da on misli da je ta trava stvara. Moram priznati da miris nije identičan kao kod "normalne" trave, više je onako nešto intenzivniji i fakat smrdi kao da se radi o nekoj mirodiji (teško me skužiti znam, ali meni trava ima specifičan miris, dok ovo baš kao mirodija vonja, ali očito je trava u biti mislim da sam već par puta taj miris negdje "uhvatio").

Mislim ono fakat nije problem, jbg OK mi je, ali čuo sam da stara trava može izazvati određene bolesti itd. Ja osobno ne bi rekao da je stara, ali šta vi mislite? Boja i miris jesu nešto drugačiji, ali nisam skuzio da se radi o nečem prastarom ... nadam se da su slike dovoljne da otprilike utvrdite da li se radi mozda o nekom niže-rangiranom skunku ili nečem drugom.

I da ... jbg znam da slike nisu baš nešto, ali uslikam još ako bude trebalo.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
jbg, sta sad ocekujes da ti kazemo, dobio si tacno to sto si kupio, lici na sasusen hed, fakat nije sensimilija, ko moz znati koja je sorta, semenke su prilicno krupne i svetle, kao da nisu dozrele, a kako mirise i radi to ti znas.
p.s. kako izgleda ispada da si kupovao semenke a ne vutru
p.s ako te na kraju zanima sta si dobio, zasadi te semnke ako proklijaju ;)

evo ista fotka za druge ako hoce kometirati da se ne pate sa linkom i gomilom praznog prostora na fotki:
PaKa je napisao(la):
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
hahahahahahahaaaa.....eeee nadam se da lapo kune nisi dao za to :) ...hahahahahahahahahahahaha...promjeni dilera pod hitno :)