Prodaja i potražnja opreme za uzgoj - pročitati prvi post!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.08.2014
10
3
3
Pozdrav ljudi, novi sam ovde i počeo sam prikupljati opremu za svoj prvi grow, e ovako napravio sam box 1X0,7x1,6 m (1,6 je visina)... Oblepio sam ga foliom celog (osim poda) i u principu treba mi sva ostala oprema. Najradije bih uzeo sijalice MH 400 i HPS 400 i sve ostalo što mi je NEOPHODNO za proizvodnju 6,7 biljaka.Tliko za prvi put. Oko presađivanja, vegetacije, djubriva prihrane sam u principu sve procitao :)

Dakle ako ima neko opremu na prodaju neka me kontaktira... PM

Oprema bi valjalo biti povezana i spremna odmah za korišćenje po principu utikač u utičnicu pošto sam početnik i još sam lajk oko tih stvari.

Srbija...
 

RASTAMAN420

Aktivan Član
31.12.2013
88
38
18
Dearosla je napisao(la):
Pozdrav ljudi, novi sam ovde i počeo sam prikupljati opremu za svoj prvi grow, e ovako napravio sam box 1X0,7x1,6 m (1,6 je visina)... Oblepio sam ga foliom celog (osim poda) i u principu treba mi sva ostala oprema. Najradije bih uzeo sijalice MH 400 i HPS 400 i sve ostalo što mi je NEOPHODNO za proizvodnju 6,7 biljaka.Tliko za prvi put. Oko presađivanja, vegetacije, djubriva prihrane sam u principu sve procitao :)

Dakle ako ima neko opremu na prodaju neka me kontaktira... PM

Oprema bi valjalo biti povezana i spremna odmah za korišćenje po principu utikač u utičnicu pošto sam početnik i još sam lajk oko tih stvari.

Srbija...
Jel oces hps grow komplet 400w za 3500din?ako oces ostavi mi tvoj mobilni i ja ti se javljam. :knockknock: :dada


Jel prodaje mozda neko hps 70w komplet ili ako mozete neki sajt da mi posaljete iz Srbije sve sam pretrazio nema hps 70w kompet :rofl:

Da spojim hps 70w u kompletu jel mi samo treba ovo- ********** -ili treba i starter?
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Velicanstveni je napisao(la):
Prodaje se:

HPS 600W, DualSpectrum
Prigušnica ETI Duo 600W (sa ugrađenim starterom, HPS/MH)
2 x timeri (digitalni i analogni)
2 x kupaonski ventilator 125mm, kapacitet 185 m3/h

Poklon: 2 m2 mylar folija, HPS 150W lampa, grlo E40

Samo u kompletu, sve je spojeno, samo uštekaj i vozi.
ZG, Hrvatska (može i poštom)
Za cijenu i sve info na PM.
I dalje aktivno. :)