Prodaja i potražnja opreme za uzgoj - pročitati prvi post!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.01.2015
121
223
43
62
Evo slike,sve na prodaju + vakumirka,ako je neko raspolozen da formira neku cijenu,bio bih zahvalan.ko uzme sve dogovor,sve se nalazi u BiH.
Ja sam u fazi kupovine pribora, mislim da ću završiti do kraja nedelje. Pribor sam mislio uzeti u istoj firmi koju ste naveli u Beogradu. U koliko prodajete povoljnije, rad sam za dogovor.
Transakcija, ako se dogovorimo, može bilo gdje od Sarajeva do Bijeljine.
 
22.02.2015
112
129
43
150W Philips žarulja, prigusnica i starter!
Cijena po dogovoru na PM - hitno!!

Sve spojeno naravno, sam utaknes u struju!

Zagreb. Moguca dostava u Zagrebu i okolici.
 
Poslednja izmena od urednika:

WeedBro

Aktivan Član
23.10.2014
250
410
63
copy/paste
Balast 250W MH/HPS
SuperBloom 250W HPS
Cool-Tube Mini 120x300
Ventilator φ100
250W komplet iz hidroponike za 7000din ako ima neko koga zanima tu sam, mislim da mi je i racun tu negde trebao bi da ga nadjem s tim i garancija.
 
05.10.2012
17
9
3
39
mjenjam hps 400w komplet iskljucivo za komplet od 70-150hps ponude i pitanja u pvt
hrv.

Pozdrav ekipa..
Evo ovako, trazim, kupujem HPS lampu komplet sve sa prigusnicom, grlom, jedino reflektor nije bitan moze i bez njega.. od nekih 250-400W da je ispravno naravno.. :) Ako ima netko iz HR..
ima pm pisi



* * *
nemoj pisati 3 posta jedan za drugim, imas opciju Urediti dole levo u postu pa edituj postojeci
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
02.02.2015
18
4
3
123
Zainteresiran sam za kupnju KORIŠTENE opreme SPREMNE ZA GROW. Znači kupujem opremu za grow room 1.87 m2 :
  • 600W HPS
  • 600W MH
  • prigušnicu 600W
  • reflektor (cool tube, a i nemora) sa grlom
  • ph mjerač
  • timer
  • filter (za smrad)
  • ventilacija (odvod toplog zraka, cirkulacija..)
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Da i ja podijelim neke informacije, vjerovatno je vecina cula za sajt ali evo ko nije sad ce... elem ja sam narucio mnostvo gadgeta i stosta jos i sve je uredno stiglo, postarina za BiH (vjerovatno i za citav balkan) je potpuno besplatna za sve proizvode bez obzira na kvantitet i cijenu, dobijete na kucnu adresu, postar donese, doduse za neke stvari sam dobijao obavjestenje da odem podici posiljku u lokalnom postanskom office-u vjerovatno je to bilo u situacijama kada nisam bio kuci. Na tom sajtu imate PH metara da birate od onih najjeftinijih do najskupljih, kao i rasvjete ma sve sve sve! Posebno bih izdvojio proizvode za DIY (do it yourself) jer su jako jeftini i kvalitetni, samo kada kupujete nesto obratite paznju na ocjene korisnika koji su vec narucili artikal, primaju sve moguce nacine placanja. Jedini je nedostatak sto je vrijeme isporuke malo dugo, opet zavisi od proizvoda do proizvoda, ali kad se uzme u obzir da je postarina besplatna to je i vise nego ok. jos jedna pozitivna stvar je sto robu koja nije stigla salju ponovo ili vam vracaju novac, a ostecenu robu mozete vratiti o njihovom trosku, ili jednostavno samo mozete reci da vam nije ni stiglo :D

Evo da izdvojim pr bitnih ktegorija za ovu temu:


A posebno bi izdvojio ovu stvarcicu s obzirom da ima pozitivne ocjene kupaca:


Nadam se da se ovdje smiju ostavljati linkovi, ako ne izvinjavam se opet.
Pozdrav svima i sretno.

Linkovi su obrisani po drugi put! Dok ima sponzora za određene proizvode do onda su zabranjeni linkovi za one koji nisu sponzori!
 
Poslednja izmena od urednika:

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Imam jedno pitanje ako neko zna gdje mogu kupiti u BiH ili naruciti fluo cijevi 18 W 60 cm (ne morju bit striktno 18 w moze i manje ili vise, bitna je duzina samo), ali CRVENI spektar (warm white) 2700-3500 K, ili ako ima neko da prodaje, ili da mijenja za plave, imam novih plavih 6500 K na bacanje nudim 2 plave za 1 crvenu, potrebno minimalno 6 komada a najvise 8. Hvala u naprijed.