Prodaja i potražnja opreme za uzgoj - pročitati prvi post!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
PRODAJE SE:

SunMaster Dual spectrum HPS žarulja 400W 55000 lm
1.SunMasterLamp.jpg


SunMaster prigušnica za MH i HPS 400w

SUNMASTER.jpg


i žarulja i prigušnica su nove,nisu korištene,već su samo isprobane.u ispravnom stanju i rade...prodaja u kompletu,Hrvatska dolazi u obzir.

CIJENA: 450 kn za komplet (u trgovini je cijena kompleta 648 kn) ili može zamjena za ispravan komplet HPS 150W.

RIJEŠENO,OGLAS VIŠE NIJE AKTUALAN! HVALA!
 
Poslednja izmena:

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
kupujem cool tube,*********** presusila.. imam lampu 100w,tako da je i cool tube mini vise nego dovoljan - ponude iz Srbije,ne isplati mi se iz Hrvatske/Slovenije :/

ponude mogu u pm
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Prodajem 2x komplet Philips elektronska prigusnica + Sylvania 70w HPS + keramicko grlo i kablovi (plug&play).
Dakle, spremno za ukljuciti u struju i deri...
Prigusnice pokrecu HPS i MH zarulje.. dakle moze se kombinirati...

Imam dva kompleta, Oba su philips, jedna prigusnica je bijela, druga crna (ista stvar nutra).

Odlicna stvar za male boxove, kucne kompove, itd...

Za sve informacije pm, preuzimanje SAMO osobno, Zagreb.
Cijena je 200kn po kompletu.


$_35.JPG mXKFy5yjMft9ib8QYfwea_Q.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and www
01.06.2015
39
11
8
Čelično kućište. Vrata s ručkom. Izolirano iznutra, ventilatori za upuh i ispuh. Ima izlaz na koji se moze spojiti filter ili cijev za ventilaciju. Ventilatori su spojeni na 12V adapter kojim mogu mijenjati brzinu rotacije nisam siguran dali je ispravan. dimenzije 530x205x650mm. U kompletu sa ermo/hygrometrom i digitalnim timerom.
PC GROW STEALTH Chieftec ba 01 5 žarulja CFL

Edit: HR, cijena 150-200€ moze dogvor.

$_57.JPG
 
Poslednja izmena:
12.03.2014
16
3
3
Pozdrav

Prodajem komplet growbox uz važnu napomenu da je samo svetlo odradilo jedan grow a ostatak opreme je nov i nekorišten, kupljen za drugi grow ali nažalost usled obaveza sam sprečen baviti se ovim. Nisam posebno zainteresovan za pojedinačnu prodaju opreme, tako da prednost i mnogo povoljniju cenu dajem onima koji mi se jave za komplet. Moja lokacija je Beograd. Evo i lista opreme:

Šator 120x120x200
Balast i MH/HPS sijalice 400w sa reflektorom i cool tube
CFL sijalica 200w sa grlom i reflektorom
3 ventilatora sa štipaljkom i jedan ventilator fi150
Carbon filter komplet
Waterfarm GHE akvaponski sistem
Pametni nosači za svetla, 3 komada
Ph merač
Po pola litra canna terra i canna flores
Mehanički tajmer, digitalni tajmer i merač temp i vlažnosti

Ponude u inbox
BG

i dalje na prodaju sve od navedenog...
 
11.01.2015
2
0
1
34
Na prodaju 250W komplet (Reflektor, 250W HPS Sijalica, 250W MH Sijalica, 3 PC ventilatora spojenih na jedan adapter, prigušnica, starter, sve povezano!) -1 grow odradjen
Sve za 100 €
Kolika je povrsina bila u pitanju i koliko biljaka ako nije problem > Hvala

Kupujem kompletan growbox 600W ili samo opremu , do max 1 koriscenja , Treba mi , a nemam
za novu . Srbija

kupujem , kupujem . Tipa 1,2m x 1,2m x 1,60m
 
Poslednja izmena od urednika:
04.06.2015
2
0
1
46
Kupujem neki komplet za 0.6m^2(250W-400W), pozeljno MH/HPS, led ako je povoljno.

Nudim Yamaha F310, sa malim tragovima upotrebe, zvuk odlican u klasi 3x skuplje gitare, vrat prav i udoban, akcija niska. 60e za kesh 65e u zameni za komplet(+ moja doplata). Slike na PM zainteresovanima.

Novi Sad, Srbija.
 
05.04.2012
12
0
1
48
prodajem dva profi philips son-t agro 400w reflektora sa jednom osram vialox nav t super i philips son t hps sijalicama, sijalice odradile jedan grow i dva puta spreman out sa njima, cena po kompletu 60e, srbija
 
24.05.2015
3
0
1
66
Pozdrav ljudi,
pre par meseci sam poceo da citam o unutrasnjem uzgoju i potrebnom materijalu za isti pa sam na kraju nasao i vas forum i voleo bih da mi pomognete oko kupovine.
Odlucio sam da napravim box velicine 100/100/120 da ga oblozim sa Diamond ili Mylar folijom , da uzmem 400w HPS i MH sijalice sa balastom koji moze obe da ih podrzi jer bi ih menjao na vege/cvetanje kao sto ide(ne znam da li mi treba cool tube i reflektor posto bih stavio neku od folija i na krov boxa) stavio bih 2 kompijuterska ventilatora da uduvavaju vazduh i jedan jaci da izduvava(wc vent.) na koji bih stavio karbon filter koji bih napravio( radije bih koristio neki kontroler mirisa ali ne znam da li su kvalitetni(da li uopste rade)), dzakove(smart pot ili nesto slicno njemu sa jeftinijom cenom) od 10l cetiri komada. Zemlju bih uzeo terra magmu i hesi bloom,boost,tnt,super vit,bud candy i hesi root za klonove(ne znam da li bi trebalo da uzmem i phosporuse plus).
Sada mene interesuju vasa iskustva sa cenama ovih proizvoda i koja je to cena koja je korektna za njih(iskren da budem mnogo mi je da dam 580e za sve ovo a toliko sam nasao na jednom od nasih sajtova).
I naravno ako neko zeli da proda bilo sta od ovih stvari rado bih kupio ali da nije odradilo vise od jednog growa. Srbija