Prodaja i potražnja opreme za uzgoj - pročitati prvi post!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Odlucio sam da napravim box velicine 100/100/120 da ga oblozim sa Diamond ili Mylar folijom , da uzmem 400w HPS i MH sijalice sa balastom

mislim da bi ti za te dimenzije boxa bila bolja sijalica od 250W,malo prošvrljaj po podforumu ˝Projektiranje prostora za uzgoj˝ ili se obrati nekome od iskusnijih članova,da ti da točnu informaciju. ;)
 
10.06.2015
2
0
1
NAPOMENA!
- cijena u oglasima je obavezna, svi oglasi bez cijene če biti obrisani a autori upozoreni, cijena poželjna u € zbog lakšeg razumijevanja
- takođe napišite iz koje ste zemlje, iz jedne u drugu slati opremu nije isplativo
- savjet je da provjerite cijene nove i korištene opreme
- dogovaranje u temi je zabranjeno, koristite za to privatne poruke
- sve šta kupujete ili prodajete radite to na vlastitu odgovornost
- na vama je kome vjerujete u ispravnost opreme i osobne podataka koje dijelite
- vutra.org ne snosi nikakvu odgovornost za navedeno
- nakon trgovine zabranjeno je kritiziranje ako neke stvari nisu onakve kako ste se dogovorili, bit čete upozoreni jer niste pročitali ovaj post

Vutra.org


Evo raja,
otvorio sam novu temu, čisto radi ovog... nema nigdje na jednom mjestu da raja može vidjeti tj. naći ono što drugi prodaju... znači ovo je tema gde možete staviti vaš oglas ako prodajete vašu polovnu il eventualno novu opremu koju ste nabavili pa vam ne odgovara iz nekog razloga. ovo nije mesto za preprodaju nove opreme sa neta

Dobio sam prije par dana "grow" set komplet (1000W), - prigušnica Gestas-ova, dvije lampe MH i HPS 1 000W...
Govorim ovo jer imam NOV set od 400W za prodaju...

Prigušnica 400W, lampa MH400 & HPS400W, sve povezano, samo uštekati u struju...
Sve znači spojeno (nisam ja - nego električar u ranji u kojoj sam kupio to)... MH 400W skoro duplo skuplja nego HPS 400W!!! (govorim o lampi samo!!!)
Sve info na P.M.

Cijena 100€, znači da napomenm, ovaj set je NOV, obje lampe su takođe nove (u kutiji su...) samo sam ih izvadio da probam ... sve radi, sve Ok... sve spojeno, samo u struju uštekati...
Takođe i reflektor dajem (home-made), ukoliko nekome slike trebaju, nek javi, uslikaću sve)
Takođe i lanac (više njih) od manjih do 5m... save po želji!!! Ukoliko je neko iz SA, sve ću mu montirati ja (ako treba naravno...)

Pozz
Koki

Sve info kao što rekoh na P.M.

P.S. Može i zamjena

Mozes li meni poslati slike ?
 
16.02.2009
15
6
3
37
Prodajem Pc big tower box. Chiftec kuciste, 6 philips sijalica 23w crvenog spektra i 2 sijalice 20w plavog spektra, merac temperature i vlaznosti sa satom, adapter sa podesivom izlaznom voltazom. jedan cooler master ultra silent vent od 12cm( uradjeno kuciste za vent sa light trapom), jedan cooler masterov od 8cm i jos dva od 8cm koja sam imao kuci od starog kompa. Kuciste moze lako da se rasklopi na komade zbog vasih modifikacija. Ovo je bilo u planu da se odradi do kraja ali sam odustao od toga jer nemam uslova. Sijalice samo upaljene par puta zbog testiranja. Projekat nije zavrsen ali sam spreman da podelim svoje ideje i resenja pa ako nekom pomogne bice mi drago. Planiran je cool tube odnosno staklo koje odvaja zagrejane sijalice od ostataka prostora za vegetaciju i cvetanje. Kuciste je dosta veliko, ima tu prostora za mnogo toga. Zainteresovanima saljem slike. Srbija, Jug!
I dalje aktuelno...50 jura
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Amnesia_fan
15.05.2011
1
0
1
32
prodajem grow set 250w (plug and play) u setu su balast, prigusnica, upaljac, lampa philips, grlo e40 i kabel, vec povezano i odradilo 1 grow.
http://i.imgur.com/uxVmmdq.jpg
http://i.imgur.com/L2JOmZX.jpg
http://i.imgur.com/IcjxRvG.jpg
prodajem jos 4 MH philips sijalice 400w. novo.
http://i.imgur.com/BOoTgo1.jpg

srbija
do jaja ja sam iz ns i sad se ulogovo posle sto godina, a bash mi neko treba sa tim. jos kontam da si iz ns, nije ni bitno odakle si :p koja lova?
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Prodajem - HR - odradilo jedan grow.

Idealna trgovina bi mi bila - aj plati piće -

Adjust a Wing Reflektor Enforcer Medium 50eu
adjusta-a-wing-enforcer-web.jpg



Pro Gear prigušnica 400w


(poklon ballast 250 sitan popravak potreban,nekoliko HPS lampi što 400 što 250w,mislim da imam 4 hps lampe,2 potpuno nove,MH i HPS) 50eu

ProGearballastboxed600W-300x300.jpg

ballast-.jpg
 
Poslednja izmena:

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
I DALJE U PONUDI::: SAMO molim i naglasavam, kupnja i preuzimanje samo i jedino u Zagrebu, istocni dio grada ali mogu i do negdje dostaviti. Ne saljem busom, tiskom, ne ostavljam svoje podatke, racun za uplatu itd.. Samo iz ruku u ruke...

Prodajem 2x komplet Philips elektronska prigusnica + Sylvania 70w HPS + keramicko grlo i kablovi (plug&play).
Dakle, spremno za ukljuciti u struju i deri...
Prigusnice pokrecu HPS i MH zarulje.. dakle moze se kombinirati...

Imam dva kompleta, Oba su philips, jedna prigusnica je bijela, druga crna (ista stvar nutra).

Odlicna stvar za male boxove, kucne kompove, itd...

Za sve informacije pm, preuzimanje SAMO osobno, Zagreb.
Cijena je 200kn po kompletu.


_35-jpg.19688
mxkfy5yjmft9ib8qyfwea_q-jpg.19689
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mumer and Scoot420