Prodaja Pratece Opreme Hps Cfl Neonke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.11.2007
21
0
0
36
E ovako drugar me je zamolio da postavim ovo on nabavlja iz neke drzave ne znam koje sijalice delove itd i prodaje,DA NAGLASIM(VAZI ZA NOVI SAD)Onda ja sam od njega kupio isto 400W HPS od General Electric marke za 2500 dinara to je oko 30 e
ima i philipsove sijalice ima i neonke i cfl i to sam uzo od njega cfl takodje warm white ona me je izasla 10 e od osram marke jako je dobra inace da skratim pricu nedaje nikakav racun roba je naravno nova novcata 100%
cisto da budete sigurni ne moze da ima nikakve veze za zakonom jer on to kupi od svojih para i proda primer:kupite playstation 3 ili bilo sta drugo a posle ga prodate iako ga neotvorite iz kutije iako je nov vi mozete da ga prodate kome ocete mozete i da ga poklonite to je vasa stvar vi ste je kupili od svojih para i to se nikakvom slucaju nekosi za zakonom tako i ovo sa sijalicama i delovima to je bio primer cisto da razumete da se nista nekosi za zakonom inace nekad ima nekad nema neuzima on to na veliko nekoliko komada pa dok neproda jos jednom da naglasim samo vazi za novi sad nigde samo NS i nesalje NIKAKVIM POST EKSPRESOM ILI BILO STA SLICNO SAMO KES

pa eto dogovor ide posaljete !!!!SMS!!!!: jel imate to svetlo ili taj deo koliko kosta ako ste zadovoljni sa cenom nadjete se neke sitne pare cisto da bude siguran da ce te uzete da ga necete prevariti recimo ako je sijalica 30 e vi date 5 e i sutra ili odma ako ima sta znam onda nemorate ni da dajete taj sitnis kao neku vrstu depozita i to je to svi srecni svi zadovoljni imate HPS koju nemozete nigde skoro da nadjete za super cenu ja sam bio presretan kad sam je uzo radi perfektno to je to valjda sam pomogao i njemu i vama srecno svima i da naglasim on nema veze sa marihuanom i bilo kakvim drogama ili necim slicno vi sijalice koristite za cega ocete to se njega netice to je to malo sam preterao sa tekstom ali je,%&ga poz svima i saljite sms nemojte zvati!!!!!!!! tel je 064\balcaniše_sej_no komršnal
 

3kokosa2

Aktivan Član
02.06.2007
69
4
8
38
:common053::

mogli bi napraviti podforum oglasi baš za ovakve pizdarije, a?

:ridinghorse:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
pvp je reklamiranje molim da odgovorni modovi ove sekcije reagiraju
 

3kokosa2

Aktivan Član
02.06.2007
69
4
8
38
...uu čoeče, nisam znao da je pvp reklamiranje?! :thumbsdown:

na lomaču s njim, pod hitno.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ja stvarno neznam zašto bi se neko odlučio na tu metodu kad HPS ima svuđe pa i u Novom Sadu
možda nema on veze sa travom
ali ima onaj koji ga pozove na taj broj
mislite o tome
a ako tvoj drug ima zaradu
onda je ovo reklama ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.