prodajem grow box i sijalicu komplet 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.07.2010
1
0
0
44
Prodajem licnu opremu koja je kupljena u *********** u beogradu za gajenje cveca nebojim se nikakve policijie itd...vidim komentare na forumu pa mi je malo cudno bilo zasto se ljudi boje da prodaju sijalicu itd....oprema je kupljena za gajenje cveca cvece nije moglo da se gaji oprema nije koriscena ni mesec dana i pordajem je i to je to_Oprema je 101% legalna tako da nemam cega da se bojim niti bilo ko ko hoce da kupi opremu za gajenje cveca.

Ovako znaci oprema je bukvalno novo radi se o kompletu od 400w iz hidropnike PLUS analogni tajmer PLUS drzaci reflektora (te 2 stvari sam morao posebno da kupim nespadaju u cenu kompleta ali ih prodajem zajedno) sve je povezano tako sam dobijo iz prodavnice ja sam spojio naravno drzace reflektora sve je novo bukvalno ako se tako moze reci nije radilo ni 15 dana a od tih 15 dana gorelo je pola dana svetlo...cena u prodavnici kompleta je vidim 8900 dinara plus tajmer analogni 360 dinara i drzaci su 680 dinara znaci sve zajendo je novo u prodavnici 9940 dinara plus postarina itd... preko 10k ja prodajem to za 6500 dinara sve zejdno

sledece je taj sator sa reflektivnom folijom kosta 8000 dinara ja ga dajem za 5000 dinara imam 2 komada znaci bukvalno su novi izvadjeni iz kutije i rasklpoljeni sve delove ima novo znaci

i komplet takodje 250w sa tajmerom i drzacem je nov 8640 din ja ga dajem za 5500 dinara

Prodajem ovo stvarno po maksimlano korektnoj ceni sa obizrom da je oprema za gajenje cveca bukvano nova samo ozbiljni ljudi nek mi se jave ko hoce da kupi nesaljem postom itd... samo novi sad cena u kesu dinari ili evri sve jedno mi,imate moje email [email protected] pa javite.
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Da se ispravim, nisam vidio da je ovo 2010 god... xD pozdrav svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.