Prodajem kompletnu opremu za gwow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
02.02.2010
3
0
0
39
da vas preduhitrim...prodajem je zbog seljenja u stan u kome nema mjesta, a nema dugo sam tek kompletirao opremu..znači oprema je nova i nekorištena!

OPREMA:

- grow box xl - njega sam kupio polovnog ali ko nov je- 700 kn

- 2 x 400W HPS sistema sa reflektorima i ožićenjem - 1000 kn

- 1 x 400W MH sistem sa h-m A-wing reflektorom+još jedna 400w žarulja i ožićenje -600kn

- 2kom ventilatora 120mm sa home-made karbonskim filterima-do 180m2 - 300 kn

- 3kom ventilatora 100mm(cijevni) koji su spojeni na reflektore za hlađenje žarulja..hladi slično kao cooltube - 300 kn

- PH metar za zemlju - 100 kn

- PH metar digitalni za vodu ili tekučine - 300 kn

- 5m2 crno bijele reflektirajuće folije za box-50 kn

- 1250+750W grijalica sa složenim preciznim digitalnim termostatom i tajmerom za grijanje boxa- 300 kn

- termostat na koji se priključi ventilator i grijalica (ili 2 ventilatora) u boxu za održavanje konstantne temperature (ima na sebi priključak za grijalicu i vent) - 200 kn

- komplet neonsko kučište prepravljeno za 4x36w cijevi( cijevi daylight + coolwhite) + 2kom cijevi osram flora 36w - 300 kn

- ventilator za cirkuliranje zraka u box-u sa tajmerom i 3 brzine puhanja - 100kn

- 4 manualna tajmera- 100kn

- i ostala sranja bez kojkih se ne može(produžni, žice, štekeri,lanci...ma sve!)

Sve je potpuno novo i nekorišteno osim grow boxa.

Opremu sam počeo kupovati prije 6mj. i koštala me preko 10 000 kn...

Ovo sve prodajem za 1/3 cijene jer stvarno nemam kud s time...ništa od gwowa nažalost!

Imam još i 3 plastična boxa za klonove sa cocco tabletama i gel za kloniranje, 1L Hesi fosfora i 1L hesi PH+,1L tekućeg gnojiva za vegetaciju i 1L za cvjetanje, alu flexi crijeva fi 100mm cca 8m za ventilaciju,digitalni mjerač temperature i vlažnosti zraka... to dajem kupcu cijelog kompleta gratis.


3000 kn i nosite sve!!!!!

Moguće i zamjene za razno - onda je cijena malo drukčija ;-)


detalji oko dostave, plačanja ili zamjene na pm!
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
e da si stavio kojih tjedan dana ranije :/ ja sam vec kupio opremu kompletnu i imam dosta manje, za max 3 biljke uzgoj odjednom( kao neki starter kit :p ) a potosio sam vise od 3 soma kuna -.-
 
02.02.2010
3
0
0
39
ovak.... vidim da ima zainteresiranih za pojedinačnu prodaju, pa neka svatko napiše šta mu treba....za par dana kad vas se više skupi dogovoriti čemo se...ako se niko do tad ne javi za cijeli komplet...može i neki stari kroser ili endurac pod račun...bolji laptop...muzika za auto..ili tako nešto:) ..ALI ISKLJUČIVO ZA KOMPLET!!!Mislim da je ovo stvarno dobra prilika...stavite sve na papir pa sami izračunajte!!!
 
02.02.2010
3
0
0
39
ovo je još ostalo za prodaju...



- 400W HPS sistem sa reflektorom i ožićenjem + vent za hlađenje lampe - 500 kn

- 2kom ventilatora 120mm sa home-made karbonskim filterima-do 180m2 - 300 kn

- 3kom ventilatora 100mm(cijevni) koji su spojeni na reflektore za hlađenje žarulja..hladi slično kao cooltube - 300 kn

- PH metar za zemlju - 100 kn

- 5m2 crno bijele reflektirajuće folije za box-50 kn

- 1250+750W grijalica sa složenim preciznim digitalnim termostatom i tajmerom za grijanje boxa- 300 kn

- termostat na koji se priključi ventilator i grijalica (ili 2 ventilatora) u boxu za održavanje konstantne temperature (ima na sebi priključak za grijalicu i vent) - 200 kn

- komplet neonsko kučište prepravljeno za 4x36w cijevi( cijevi daylight + coolwhite) + 2kom cijevi osram flora 36w - 300 kn

- 4 manualna tajmera- 100kn

- i ostala sranja bez kojkih se ne može(produžni, žice, štekeri,lanci...ma sve!)


Imam još i 3 plastična boxa za klonove sa cocco tabletama i gel za kloniranje, 1L Hesi fosfora i 1L hesi PH+,1L tekućeg gnojiva za vegetaciju i 1L za cvjetanje, alu flexi crijeva fi 100mm cca 8m za ventilaciju,digitalni mjerač temperature i vlažnosti zraka...



DAJEM SVE ZA 1000 KN!

može i odvojeno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.