Prodajem!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ajde još jednom da ti kažem,nisi ti meni ništ upropastio,jer onaj tko ima para i kom treba će kupit,a već mi je postalo mrsko da ti odgovaram jer se ponavljaš stalno samo mjenjaš temu,sad ne postaj dvaput zaredom,sad ne citiraj postove koji su iznad tebe,zvućiš ko baba u menopauzi i de molim te nemoj to radit,ako misliš da češ imaš neke komentare na to što prodajem super,zapravo mi je drago što se "trudiš" da ispitaš situaciju ali kažem ti uopće nije do tebe meni se ljudi javljaju na privatne i nemoraš više uopće da pišeš,ako hoćeš zakljućaj temu a tko je zainteresiran nek se javi na privatne pa da se više nesvađamo jer očito ima neslaganja ovdje.pozdrav svima...peace balcan:smoke18:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
kakvo crno neslaganje samo komuniciramo
i evo vidiš stalno nešto novo naučimo
sada znamo da imaš iskustva sa babama u menopauzi
dok smo mi uskraćeni (na svu sreću)

ko ima para i treba mu sigurno nece kupiti od tebe
podje u i shop ili naruči
sigurnije i za slobodu i za kvalitet proizvoda
onaj iz prodavnice nisu testirali u lokve i bare

pis 4herbs and sej halo tu grenpa`s :costumed-smiley-027
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
He he he sviđaš mi se balcan,znaš ga uterat,al jbg nek plačaju 1700 kuna onda, i samo da znaš s te stranice britanske koje sam ja cijene davo ima kit onaj koji moš određeno puta koristit,onaj što sipaš 4 kapljice te tekučine u 5 ml vode pa gledaš ph i sranja ostala,tamo košta 20 funti,a u baumaxu košta 300 kuna,znači 20 funti je 160 kuna a 300 kuna je daleka cifra od 160 kuna,pa razmisli koliko bi taj ph metar košto u hrvatskoj,hehe...Pozz
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
neznam nekako mi ovo nije balkanov stil :D to je neki iluminati preuzeo njegovo računalo...
prije je bio puno lakonskiji(laconica brevitas) i brutalniji :D
a biće da mu se sviđa 4herbs
 
23.10.2006
8
5
3
Da li neko ovde prodaje semenke za uzgoj,imao sam problem oko narudzbe,naime nisu mi sigle iako sam ih platio!? neka mi se javi na pp!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
niko ovdi nista neprodaje mogao si bar pravila igre da procitas milim da ces dobiti ban zbog toga ili brzo na vutra org pravilnik pa ces kontati zasto mozda ti i prodje ovo joj joj joj... ahhhhh