Prodajem!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Prodajem profesionalni ph metar za vodu (Sera ISFET ph meter) novi dođe oko 1 700 kuna ja bi svoj prodo za 700 kuna ako je netko zainteresiran nek mi se javi na privatne,i da btw plačanje je pouzećem!poštar dođe donese paket i vi mu platite i to je to,metar ide na dvije baterijice kao što idu u sat i netreba mu nikakva dodatna oprema samo umoćiš u vodu i odma pokaže ph,zatim ga ugasiš i obrišeš i to je to!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
SERA PH METER £209.00
Electronic instrument for precisely measuring the pH value in fresh and saltwater. The handy sera ISFET pH meter is ideally suited for owners of many aquariums, breeders and the specialized trade.
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
ak modje spam jedan...

prodo bi i ja cfl 200w plave boje naruceno s hidroponike (32,5evra) prodajem.
znaci samo hrvatska (jel nezelite opet carinu placati)
200kuna + poštarina.
na pm naravno.

ps. ak smeta post otvorim ovu temu.
pis.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
4herbs je napisao(la):
SERA PH METER £209.00
Electronic instrument for precisely measuring the pH value in fresh and saltwater. The handy sera ISFET pH meter is ideally suited for owners of many aquariums, breeders and the specialized trade.
vidi lukavog mladica nasao engleze i funte da daje kao primjer:icon_lol:
sto ne nadje neki kineski site ili mislis da ih englezi prave
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Neznam zašto misliš da su kineski,jbt nabavio sam original proizvod jbt,koji ***** sereš zabezveze,nije nikakva kopija šaljem sliku ako treba paš vidjet da nije sira,ni sara,ni sare nego original sera isfet ph metar za profesionalnu uporabu,nemoraš srat samo zato što nemaš para da kupiš...peace!!!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
balcan_smoke je napisao(la):
vidi lukavog mladica nasao engleze i funte da daje kao primjer:icon_lol:
sto ne nadje neki kineski site ili mislis da ih englezi prave
Oprosti što sam popizdio al nije uredu od tebe da sudiš o tome ko šta pravi i btw njemačka je firma a ne britanska,samo sam pokazo cijenu otprilike,ne kažem ja da je ravno tolka cifra ali mora bit približna zar ne???
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Nisam tu došo valjat ljude ni ništa takvo,nego moram prodat jer mi trebaju pare,da im nije tako hitno nebi ga prodo nikom vjeruj mi,predobra stvarćica,odem do bilo koje lokve umoćim pokaže mi ph u sekundi,nagrabim vode i zalijem biljke i super,odlična stvar i za spuštanje ph i ostalih pizdarija,a ako se nekom neda stalno trošit lakmus papire ili kupovat onaj serin ph tester set od 300 kuna mislim da sam sasvim urednu ponudu dao???zar ne,i uz to ako ko želi imam i hps za riješit od 150 watta,žarulja,kompletan balast,prigušnicu i propaljivau,samo spojiš i deri!dao bi obadvoje za 120 evra!btw hps je iz predobrog reflektora i nije nikakav ručni rad,nego više "državni" ako shvačate
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
uu 4 al se iznervira bem ti ph metar će svi izginemo zbog ph metra:icon_lol:

nisi shvatio što sam ti htio reći
engleske cijene su uvjek najvece
stavi njemačku pa ćeš vidjet razliku

dobro si me nasmijao sa ..ako nemaš para da ga kupiš.. :rofl:
legendice kad sam ja imao profi ph metar ti nisi ni znao da voda ima tvrdoću

a da uzimaš vodu iz baruština jer je ok ph nema baš smisla jer nikada ne znaš što ćeš
pokupiti od microbakterija i sličnih stvari koje ne pašu našoj biljci

budi dobar i ne nerviraj se
budi pametan i mjeri ppm vode koju skupljaš tako

ne moraš se izvinjavati jer mene nisi uvrijedio samo si sebe izgorio
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
šta kao ph vode u akvarijima i kod biljaka je drukčiji,de nebudite smješni,nađi mi ti najnižu cijenu i postaj ovdje i vidjet češ da sam ja još uvijek daleko prejeftin za takvu finu spravicu!probaj ako nevjeruješ ja nemam šta drugo da ti kažem,ja sam tražio cijene okolo i našo sam to i eto,bubnio tu i dobro ako se nekom traži za 30 kuna jeftinija cijena nek izvoli!peace
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
btw nisam došo da se prepirem niti išta takvo,samo mi trebaju pare,da mi netrebaju nebi nikad prodavo taj ph metar jer mi je predobar!a sad vi sudite i mjerite il šta god očete I couldn`t give a fuck more...uživajte ćao
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
prestani da postaš post za postom

kao djanky u krizi pričaš nerazumljivo i ne kapiraš baš najbolje

ko ti je rekao da je voda ista i šta lupaš gluposti???

ako ti ne odgovaraju komentari ti idi nedje drugo da prodaješ
jer svaki proizvod koji se prodaje stavlja se na upit bilo dje u svijetu
što nebi na našem forumu bilo isto

ajde smiri se ...
i čitaj što ti drugi pišu ne slušaj svoje tripove

ako ćeš pravo nema te budale koja će kupiti tako osjetljivu polovnu stvar :lock:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
balcan_smoke je napisao(la):
prestani da postaš post za postom

kao djanky u krizi pričaš nerazumljivo i ne kapiraš baš najbolje

ko ti je rekao da je voda ista i šta lupaš gluposti???

ako ti ne odgovaraju komentari ti idi nedje drugo da prodaješ
jer svaki proizvod koji se prodaje stavlja se na upit bilo dje u svijetu
što nebi na našem forumu bilo isto

ajde smiri se ...
i čitaj što ti drugi pišu ne slušaj svoje tripove

ako ćeš pravo nema te budale koja će kupiti tako osjetljivu polovnu stvar :lock:
Ok nemaš beda ja ću prestat pisat ko junky a smiri se i ti,sto se mene tiće nemora nitko da kupi,ja pitam ako tko želi a sad,nemaš ti šta više da se petljaš ako nećeš da kupiš ti i dobro,ako neznaš dal je to prava stvar i dal je potpuno funkcionalna nemoj nametat svoje mišljenje drugima i super,ja se tebi ne pletem u tvoj posao,pa nemoj molim te ni ti srat po mom ph metru koji itekako valja,a ako hoćeš napravit ću video i demonstrirat kako se s njim radi pokraj vutrinog ekrana pa češ ti ostat posran i dobro,guraš nos ama baš svagdje a nitko tebi nije ništa loše napravio ni reko,i btw gdje su one njemačke cijene i gdje je ta velika razlika u cijeni koju si spominjao,ako već želiš ispast pametan onda bar nađi primjer a ako nemoš,onda se molim te najljepše nemoj plest zabezveze ako nećeš da kupiš...eto sve od mene što ču ja tebi reć...uživaj i smiri se malo,svi smo mi tu isti i nemam ja razloga srat zabezveze tu,pozzdrav,opusti se malo zapali koju :p
 
01.02.2009
0
6
0
38
ti bas odlijepio xD
ajd ba smirite se svi, mislim da prije svega trebas postovat svacije misljenje...
uvijek ti ima i onih protiv i onih za, malo se sredi i ti i malo postovanja prema ostalim...
a ne tak odma poet pljuvat po nekima sam zat sto se nekom nes ne svidja...
peace!
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ne citiraj postove 4 koji su iznad tvog stvarno si prsa ka zvečka

zabolje me da tražim tvoje ph metre po netu

kad neko hoće da prikaže najveće cijene prikazuje engleske cifre u funtama i to znaš i ne pravi se naivan
proizvod koji prodaješ uglavnomljudi prodaju kada su pred izdahom

ja dimim sasvim dovoljno što nisam siguran za tebe
mnogo se nerviraš :icon_lol:a meni je vrlo simpatično kako to radiš
čuvaj živce trebaće ti
a ja ti se izvinjavam ako sam ti upropastio prodaju preko foruma
ali ipak ovo nisu oglasi pa imamo pravo da komentarišemo
bi kulj dont vori bi hepi:pat:

jes znao da je što je zelenije to brže pliva ?