Prodan je ovo forum

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Vutra forum djeluje 10 godina i vec smo prosli kroz razne faze. Prosli smo i kroz fazu kad nismo imali zabranu reklamiranja pa je bilo spamanja na sve strane i ljudi koji nude proizvode sa svih strana. Svakakvi ljud i svakakve firme. E onda su se javile prve pa druge pa trece zalbe u kontekstu: "hej ja sam kupio od nekog clana sa vaseg foruma pa mi nije stiglo" a da ne govorimo o ljudima koji su meni slali imejle i privatne poruku upozoravajuci na neke sponzore da ne delaju cisto ili da cak rade sa policijom. Sta je sad stvarno istina i kome vjerovat je vrlo tesko. Zbog toga smo odlucili da sponzori kojima mi vjerujemo budu nasi sponzori. Znaci pitanje je povjerenja. Ko stoji iza sajta sponzora je bitna stavka za jednog vutra.org clana. A sad da predjemo na pitanje novca.

Vutra.org jos nije stavila pare u dzep. A kad ce ne zna se.

Jedan sponzor placa hosting, drugi su rizle ******* koje reklamiraju nas sajt na rizlama, treci sponzor poklanja 60 eura growing opreme svaki mjesec. Sto je perfektan sistem ako zelis da uzmes od kapitaliste i sa njime zasadis par sadnica.

Forum je daleko od perfektnog ali tu je da ga mjenjamo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.