Prodan je ovo forum

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

oseloth

Banned
Banovan
14.02.2009
1
0
0
40
Moram se potužiti jer je ovo sramotno. Nekada je ovo bio slobodan forum za raspravu o svemu i svačemu a sada te slobode više nema, kao što nema slobode ni u jednoj državi. Gaze nas gdje god stignu.
Raspitivao sam se o jednom shopu koji je blizu nas tako da ne moram posezati u druge zemlje ali ispada da se o nijednom shopu ne smije čak ni raspravljati jer ovaj forum ima sponzore. Alien nešto nešto grow shop. Kao neki cool shop. I nije lijepo onda prema njima spominjati druge. Što bi ja nazvao zdrava konkurencija.
Nakon što sam napisao post i tražio iskustvima sa tim "nećemo mu reći ime" (da mi opet ne obrišu post) shopom post mi je obrisan i primio sam poruku slijedećeg sadržaja.

O tom shopu se ne raspravlja. Postoje sponzori, na banerima su istaknuti,nije u redu prema njima. Pročitaj pravilnik za svaki slučaj da se lakše snađeš:)

E pa hvala vam lijepo vutra.org ali ja sam ovdje zadnji put ikada i o vama sam nekada širio lijepe riječi. Sada ću vas moći nazvati sponzorušama i prodanim dušama. Ubili ste i to malo slobode što smo ovdje imali. Hvala vam.

Baš me zanima koliko će ovaj post ostati ne obrisan.

Vaš bivši korisnik Oseloth.
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
neznam sta da kazem, nisam imala neg. iskustava do sada,mada nije ovo prva prituzba na forumu.

Ali neide se ni u crkvu zbog popa nego boga,
a na ovaj forum smo se svi uclanili iz ljubavi prema biljozi.
A sad kako sait mora da funkcionise,tako mora
za sve treba lova,znaci sponzori
a sponzori postavljaju svoje uslove :icon_biggrin:

bilo bi lepo da neko od odgovornih napise koju rec :)
 

oseloth

Banned
Banovan
14.02.2009
1
0
0
40
bog, pop, forum i vutra nemaju nikakve veze. Ovaj forum se može pogoniti na serveru koji košta max 500kn godišnje. Ja osobno posjedujem reseler u HR datacentru i pogonim dva foruma druge tematike iz vlastitog hira i džepa. Od korisnika nikada nikakve novce nisam tražio a sponzore nedaj bože. Ljudi se sami nudili sa donacijama koje smo prebacili u kave, čevape, pivo i takve stvari. ALi da zabranim ljudima raspravu na FORUMU (pogledajte si uriječniku riječ FORUM) to je nedopustivi, osim ako se krse ljudska prava itd.
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
s oprostenjem
ne seri :fuck-4:
ja ne vidim problem nigdje
niti ga je itko vidio prije tebe (kolko ja znam, i ako ga je vidio nie iso bit glup pa kenjat)

strasno e ne smijes pitat nesto pa ajmo pljuvat po forumu
imas pravo na svoje misljenje i imas ga pravo iznijeti
isto tako ja ti imam pravo reci da ako ti se ne sviđa produzis
i sam si reko da imas 2 foruma pa idi tamo i brini se da ti forum slucajno nebi postao, kako si nas nazvao ''sponzorusa''

nisam ovo napisao s namjerom da te uvrijedim nego ''spustim'', jer baja vidim da si digo nos
pa treba neko da te lupi da se vrati u normalu


i kazes ''bog, pop, forum i vutra nemaju nikakve veze.''
razumijes usporedba ili poredba: Uspoređivanje nečeg s nečim na temelju neke zajedničke osobine.
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
nisi me razumeo, ja sam na forumu zbog informacija i drugih ljudi koji dele ljubav prema biljozi,druzenja.
ovo sto imamo na ovom forumu je jedinstveno,za one koji se bave ovim hobijem.
a ako necemu nije mesto da se postavi ili pita ovde ,meni licno ne smeta i dalje imam google :icon_biggrin:
u glavnom moze i tvoj problem da se resi,potrudi se da postanes prijatelj foruma pa utici na formiranje sitea :)
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Bezveze filozofirate!!! oseloth brate u neku ruku te razumem ali opusti se.....Sve funkcionise tako kako funkcionise, i tu samo velika M u D a od ljudi mogu nesto uraditi (obicno kako njima odgovara) a ostali ga :bj1: zato brate opusteno i budi deo jedne velike:family1: :) hahahhaha :)))

peace & love

pozz
 

oseloth

Banned
Banovan
14.02.2009
1
0
0
40
Ajde zwerovski objasni ti meni kako da dođem do informacija ako ih ne smijem pitati? Ajde lijepo u jedno svije rečenice, glup sam bit će. Sad bi bilo super da mi pročitaš misli i kažeš mi o kojem sam shopu pitao i ako imaš iskustva sa njima da mi ih opišeš. Može i netko drugi slobodno. Um mi je otvoren za čitanje.

Ne možeš me ni uvrijediti ni spustiti jer nije uredu radi sponzora blokirati informacije. Čista država u malom i mi bi kao neku slobodu i legalizaciju i šta ti ja znam. Mo'š mislit.

Molim odgovor za gore navedeni shop?

Sve funkcionira tako kako gunkcionira jer vi/mi dozvoljavamo da funkcionira i nitko se nije bunio protiv toga da ako se stavi nečiji oglas da više ne možete o nikome drugom pisati osim o oglašenim strankama. Krasna politika. Sram nas može biti.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
gle, na forumu je dopušteno diskutirati o dučanima, znači ako netko pita gdje se može kupiti npr lampa u sarajevu, beogradu ili zagrebu, naravno da će biti dopušteno reći, " e imaš dučan desno od bijelog opela, sa strane šikare lijevo od trafike"..
može se ostaviti i ime dučana, ali sve u tom smislu da se NE reklamira, što ja mislim da ti niti nisi radio.. zato se ne zamaraj s time, netko je imao loš dan, ili nezna baš dobro pravila sajta.. znači diskusije GDJE NABAVITI i GDJE SE NALAZI neki od dučana je OK.. ali reklamiranje i ostavljanje linkova na opremu ili nešto slično nije dozvoljeno osim od dučana koji nam je sponzor!

naravno za zagreb će ti svatko preporučiti snail shop, također sponzor našeg sajta.. ali za beograd i sarajevo, tj. za bosnu ili srbiju neznam da će ti netko moć preporučit snail, nemoj se nervirat!
 

oseloth

Banned
Banovan
14.02.2009
1
0
0
40
Ni privatnu poruku ne mogu poslati tom adminu ili modu, jer nemam 5 postova. Još jedan glupost po redu

Eto mu odgovor ovdje pa nek si ga čita jer nema šanse da postam 5 postova da im punim forum.

To Greenpower1

Ovo još nisam nigdje nikada vidio. Na svakom forumu ima reklama (žalosno je što ste se prodali) ali da se ne može raspravljati o nikome drugom, pa to je pre pre smiješno. Najgluplja stvar ikada. Eto ti sada slobode informacije i izražavanja. Niti jednog niti drugog. Borili bi se protiv toga što nam države ne daju slobodu da uživamo i prirodi a vi to isto radite na manjem nivou ovdje. Sjajni ste nema šta. Sve je na kraju do zarade, nikada nije ni bilo radi vutre i njenih korisnika.

Sramota

Bivši korisnik Oseloth
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
oseloth je napisao(la):
Moram se potužiti jer je ovo sramotno. Nekada je ovo bio slobodan forum za raspravu o svemu i svačemu a sada te slobode više nema, kao što nema slobode ni u jednoj državi. Gaze nas gdje god stignu.
Raspitivao sam se o jednom shopu koji je blizu nas tako da ne moram posezati u druge zemlje ali ispada da se o nijednom shopu ne smije čak ni raspravljati jer ovaj forum ima sponzore. Alien nešto nešto grow shop. Kao neki cool shop. I nije lijepo onda prema njima spominjati druge. Što bi ja nazvao zdrava konkurencija.
Nakon što sam napisao post i tražio iskustvima sa tim "nećemo mu reći ime" (da mi opet ne obrišu post) shopom post mi je obrisan i primio sam poruku slijedećeg sadržaja.



E pa hvala vam lijepo vutra.org ali ja sam ovdje zadnji put ikada i o vama sam nekada širio lijepe riječi. Sada ću vas moći nazvati sponzorušama i prodanim dušama. Ubili ste i to malo slobode što smo ovdje imali. Hvala vam.

Baš me zanima koliko će ovaj post ostati ne obrisan.

Vaš bivši korisnik Oseloth.
Ja onda još budala šta ti šaljem na privatnu razlog brisanja itd? Pa hvala.
Ovo nije forum gdje se raspravlja o "kinder jajima". Žali se administratorima a ne članovima. Nisam mislio ništa loše ali štaš, 100 ljudi 100 čudi, znam po sebi.
Taj shop je također nekad bio sponzor, koji nije ispoštovao neka pravila, i "baniran" je.
Nisi pomislio da taj shop recimo nije siguran za članove?
Sretno...
 

oseloth

Banned
Banovan
14.02.2009
1
0
0
40
Ovo je bio odgovor nakon obrisanog posta:

"O tom shopu se ne raspravlja. Postoje sponzori, na banerima su istaknuti,nije u redu prema njima. Pročitaj pravilnik za svaki slučaj da se lakše snađeš:)" Znači o tome šopu se ne raspravlja!!! Ne smije se raspravljati. To je poata priče. A ništa, naručit pa šta bude, ako padnem javim vam se iz ćuze jer drugačije ne mogu saznati koliko su pouzdani.

Jel mi pročitao tko misli bar, ajde pomozite, šta znate o dotičnom šopu o kojem mislim u 3, 2, 1, Sad!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ahaaa, znam o ćem se radi... ali mislim da nije u redu čovjeku NE odgovoriti na pitanje..
ipak svi mi, ili bar nas dobra večina zna kakvi su ti likovi o kojima je riječ, pa evo da ti i ja kažem svoje mišljenje o njima, NEMOJ...

bar ne ono ilegalno, ostale neke stvari koje nisu očite za što služe, to prolazi, ali oprema i sve sumnjivo, BOLJE NE
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
ja mislim da si previse nadrkan i negativan i pocinjes da me nerviras, iskreno nista licno, nemam veze sa svime ovim ali prenosis ne potrebnu negaciju !!!!

vozdra odo da chillam
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
mućki provokator !!
:ludaci_lol:
ponasas se ko razmazeno deriste
s ovakvim stavom ni ne zasluzujes odgovor
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Ovo je edukativno-informativni forum o načinu života,vutri... sponzori postoje kako bi on opšte delovao,nije sve idealno..Ako smo iskreni, sve trgovine prodaju instant i svoj interes...
kad vam se nesto ne svidja,dajte realan predlog kako stvar izboljsati-popraviti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.